Sony szuka osób, które znają God of War i nową generację. Powstaje kolejna część?

Prace nad projektem najwyraźniej trwają.

Odpowiedzialne za rozwój przygód Kratosa studio Sony Santa Monica poszukuje osób, które byłyby zaznajomione z wydaną w ubiegłym roku grą God of War i platformami nowej generacji.

Na stronie internetowej zespołu opublikowano szereg ofert o pracę. Uwagę zwracają ogłoszenia na stanowiska projektanta walki, starszego projektanta walki oraz artysty zajmującego się animacjami twarzy.

W pierwszych dwóch od kandydatów wymaga się znajomości ubiegłorocznego God of War. Potencjalni pracownicy muszą również „móc opowiedzieć o systemach starć, mechanizmach potyczek i przeciwnikach”.

god_of_war_ogloszenia
W God of War zmieniono umieszczono kamerę bezpośrednio za plecami postaci

Natomiast w opisie oferty dedykowanej artyście odpowiedzialnemu za animacje twarzy wspomniano, że „wskazanym” byłoby doświadczenie w tworzeniu projektów na konsole następnej generacji.

W ogłoszeniach nie ujawniono, nad jaką produkcją mieliby pracować nowi członkowie Sony Santa Monica, ale wymienione wymagania sugerują, że najprawdopodobniej zajmą się kolejnym God of War. Gra też zapewne powstaje z myślą o PS5.

Zobacz: God of War - Poradnik, Solucja

Kontynuacji przygód Kratosa do tej pory oficjalnie nie zapowiedziano, ale twórcy nie ukrywają, że sequel jest w planach. Obiecywali, że kolejne części także skupią się na mitologii nordyckiej, a opublikowany jakiś czas temu motyw graficzny nawiązywał do nadchodzącego Ragnaroku.

Źródło: DualShockers

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami