CS:GO z oryginalną wersją kultowej mapy Dust 2

Z okazji dwudziestolecia serii.

Kultowa mapa Dust 2 jest stale obecna w Counter-Strike: Global Offensive, a w ubiegłym roku doczekała się gruntownego odświeżenia. Dziś natomiast Valve oficjalnie wprowadziło do gry najstarszą wersję tej lokacji.

Rozmazane tekstury i archaiczny styl oprawy rozpoznają wszyscy, którzy grali w oryginalnego CS-a. Pustynna mapa trafiła do gry w 2001 roku, w aktualizacji 1.1.

Deweloperzy przygotowali ten specyficzny dodatek z okazji dwudziestolecia cyklu Counter-Strike, który zadebiutował jako modyfikacja do strzelanki Half-Life. W 1999 roku udostępniono pierwszą wersję beta.

dust22
Mapa zmieniała się kilka razy

Stara wersja Dust 2 dostępna jest w oficjalnej wyszukiwarce meczów, w kategorii Casual.

Poniższy materiał prezentuje kilka meczów klanu AG Gaming, który zorganizował sobie trening właśnie na dodanej do gry, klasycznej mapie.

Counter-Strike: Global Offensive to jedna z najpopularniejszych gier na PC - obecnie plasuje się na trzecim miejscu rankingu tytułów z największą liczbą aktywnych użytkowników. W ubiegłym roku CS:GO przeszło na model Free to Play.

Źródło: PC Gamer

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami