Biust bohaterki Final Fantasy 7 „ograniczony” zgodnie z nowymi wytycznymi

Departamentu ds. etyki w Square Enix.

Japoński oddział Square Enix posiada wewnętrzny departament do spraw etyki. Jego przedstawiciele zalecili, by deweloperzy Final Fantasy 7 Remake zmienili nieco podejście do projektu biustu jednej z bohaterek.

Twórcy usłyszeli zalecenie „ograniczenia” piersi Tify - ujawnił Testuya Nomura, dyrektor produkcji, w rozmowie z dziennikarzem Famitsu (fragment przetłumaczył John Linneman z Digital Foundry).

Modele postaci z oryginału, stworzone dwie dekady temu, nie są realistyczne. Deweloperzy podkreślają, że musieli wprowadzić pewne poprawki. Tifa zachowała swój rozpoznawalny wygląd, ale pod charakterystyczną podkoszulką znalazła się jeszcze czarna, sportowa bielizna.

tifa1p
Tifa_Lockhart_19156

Powyżej po lewej stronie widzimy odświeżony projekt Tify z Final Fantasy 7 Remake. Po prawej natomiast przypominamy model bohaterki z filmu Final Fantasy 7: Advent Children.

Nomura uważa, że dziewczyna będzie wyglądać naturalnie podczas scen walki - chociaż zdecydowano się zachować czarną mini-spódniczkę.

Pierwsza część Final Fantasy 7 Remake skupi się na wydarzeniach z miasta Midgar. Ukaże się w marcu 2020 roku na PlayStation 4. Producent ujawnił, że nie zabraknie scen, w których Cloud - główny bohater - przebiera się za kobietę, by niepostrzeżenie zakraść się do pewnego gangstera w domu publicznym.

Źródło: Famitsu

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami