Dying Light 2 będzie wspierane przez lata

Zapewniają twórcy.

Producenci Dying Light 2 nie przejmują się faktem, że gra ukaże się kilka miesięcy przed konsolami nowej generacji. Zamierzają też wspierać i rozwijać tytuł przez długi czas.

- Obecnie możemy potwierdzić, że będziemy wspierać tę grę przez lata - zapewnił Kornel Jaskuła w rozmowie z dziennikarzem DualShockers, nawiązując do aktualizacji oraz dodatków do pierwszej części.

Oryginalne Dying Light otrzymało po premierze sporo nowej zawartości i wiele poprawek, a także obszerne, samodzielne rozszerzenie The Following z zupełnie nową lokacją.

Techland zaznacza, że nie ma zamiaru odwrócić uwagi od Dying Light 2 na obecne konsole po debiucie platform nowej generacji w 2020 roku.

- Jest kilka konsol obecnej generacji i wierzymy, że nie zostaną po prostu skreślone i zdezaktualizowane przez swoich następców. Pozostanie na rynku wiele konsol potrzebujących wsparcia - zaznaczył Jaskuła.

- Gracze wciąż będą używać obecnych platform, więc ten rynek pozostanie niezmiennie duży.

dying_light_2

Techland zaznaczył w przeszłości, że „myśli” o konsolach nowej generacji, ale oficjalnie nie zapowiedziano jeszcze, że Dying Light 2 trafi na nowe platformy.

Sequel zadebiutuje wiosną 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One. Akcja rozgrywa się w mieście, w którym spotkamy więcej mieszkańców niż w pierwszej części. Bohater jest zainferkowany, a nocą będzie mógł zamienić się w zombie.

Źródło: DualShockers

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami