Cyberpunk 2077 - publiczny pokaz nowego gameplayu 30 sierpnia

Po Gamescomie.

Nowy gameplay z Cyberpunk 2077 zostanie po raz pierwszy pokazany publicznie 30 sierpnia, podczas targów Pax West - potwierdził Marcin Momot, globalny menadżer społeczności z CD Projekt RED. To samo demo dziennikarze mogli oglądać na E3.

Nie wiadomo, czy tego dnia prezentacja trafi także na YouTube, ale jest to prawdopodobne. W ubiegłym roku deweloperzy udostępnili w ten sposób cały zapis rozgrywki przedstawiany wcześniej mediom - 48 minut rozgrywki.

Pokazy za zamkniętymi drzwiami odbędą się jeszcze na targach Gamescom w Kolonii, które potrwają od 20 do 24 sierpnia.

W ukrytej wiadomości w trailerze edycji kolekcjonerskiej twórcy przyznają, że chcą w pierwszej kolejności wykorzystać wszelkie możliwe okazje, by pokazać grę przedstawicielom mediów - żeby „zbudować hype”.

Akcja nowej gry twórców Wiedźmina zabiera nas do Night City - to futurystyczna metropolia zbudowana w okół dawnego Los Angeles. W świecie gry prawdziwą władzę sprawują megakorporacje. Na porządku dziennym są też zróżnicowane cyber-implanty, przy pomocy których ludzie modyfikują swoje ciała.

Formuła rozgrywki będzie w dużej mierze zależna od gracza. Możliwe będzie rozwiązywanie problemów poprzez walkę, ale skradanie się i dyplomatyczne podejście to także dostępne opcje - w zależności od tego, jak rozwiniemy naszą postać.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku i trafi jednocześnie na PC, PS4 oraz Xbox One. Deweloperzy zaznaczyli już, że „chcieliby”, aby gra trafiła też na konsole nowej generacji. Pierwsza z nich, Xbox Scarlett, ukaże się pod koniec przyszłego roku.

W grze wystąpi Keanu Reeves. Aktor wcieli się w byłego rockmana, Johnny'ego Silverhanda.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami