Cyberpunk 2077 na E3 działał na PC z kartą graficzną Titan RTX za 11 tysięcy złotych

Ujawniono podzespoły komputera z targów.

Przedstawiciele CD Projekt Red ujawnili konfigurację komputera, na którym uruchamiany był Cyberpunk 2077 podczas pokazów za zamkniętymi drzwiami na targach E3 - okazuje się, że PC deweloperów wyposażono w kartę graficzną Titan RTX.

Ten model GPU to obecnie najpotężniejsza karta dostępna na rynku. Jej koszt to około 11 tysięcy złotych.

Poza tym, komputer do prezentacji wyposażono w procesor i7-8700K i 32 GB pamięci RAM, a grę uruchamiano z dysku SSD Samsung 960 Pro 512 GB.

Ujawniona konfiguracja nie może być traktowana jako wyznacznik wymagań sprzętowych pełnej wersji. Całkiem możliwe, że deweloperzy nie skupili się jeszcze nad optymalizacją.

CD Projekt Red ponownie współpracuje z firmą Nvidia, tak jak przy okazji wprowadzenia technologii HairWorks w Wiedźminie 3. Cyberpunk 2077 będzie wspierał technikę ray tracingu dostępną na kartach z rodziny RTX.

titanrtx

Prezentowane na E3 demo będzie też pokazane na targach Gamescom, a pierwszy publiczny pokaz nowego gameplayu odbędzie się 30 sierpnia na PAX West w Seattle. Wtedy też najprawdopodobniej rozgrywka zostanie udostępniona na YouTubie.

Cyberpunk 2077 ukaże się 16 kwietnia.

Źródło: Spieltimes.

Reklama

Skocz do komentarzy (9)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami