Days Gone - Nero: punkt przy tunelu Rogue (punkt medyczny)

Broniona przez bandytów placówka, w której znajdziesz iniektor i nagranie.

Kolejne miejsce badań naukowych Nero, w której możesz odnaleźć iniektor podnoszący statystyki zdrowia, kondycji lub skupienia. Zanim wybierzesz się do tego miejsca warto uzupełnić zapasy związane z bronią, ponieważ miejsce jest bronione.

nerom141

Ten punkt Nero (1) znajdziesz w zachodniej części mapy, w pobliżu tytułowego tunelu leżącego na północ od wzgórz oddzielających północ i południe.

nerom142

Po dotarciu na miejsce przyszykuj się na walkę ze sporą grupą bandytów. Oprócz zwykłych rywali trafisz również na ciężkozbrojnych (2) wrogów, których najlepiej załatwić z bezpiecznej odległości lub z wykorzystaniem broni specjalnej (na przykład karabinu maszynowego i skupienia).

nerom143

Po rozprawieniu się ze wszystkimi rywalami zlokalizuj kanister (3) z benzyną, który znajdziesz w pobliżu palącego się ogniska.

nerom144

Po jego zdobyciu udaj się do generatora (4). Napełnij go paliwem, a następnie napraw korzystając ze złomu. Kiedy to uczynisz wciśnij przycisk, żeby przywrócić zasilanie. Jeśli nie chcesz, aby do placówki zbiegły się świrusy, to wcześniej zniszcz wszystkie głośniki.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami