Twórcy Marvel's Avengers nie zmienią wyglądu postaci - mimo krytyki fanów

Obiecują jednak poprawę grafiki.

Twórcy powstającego Marvel's Avengers ze studia Crystal Dynamics poinformowali, że mimo krytyki ze strony fanów nie zamierzają wprowadzać zmian do wyglądu poszczególnych superbohaterów.

Wielu graczom nie spodobały się projekty postaci ujawnione w pierwszym zwiastunie gry. Narzekają na sztuczne twarze (przede wszystkim Czarnej Wdowy) i fakt, że odbiegają od filmowych odpowiedników. Niektórym nie przypadł też do gustu strój Kapitana Ameryki.

- Zawsze słuchamy i jesteśmy otwarci na uwagi naszych fanów. Na razie jednak nie planujemy zmieniać wyglądu bohaterów - twierdzi Shaun Escayg, dyrektor kreatywny produkcji, w rozmowie z serwisem IGN.

Deweloper jednocześnie podkreślił, że kontrowersyjny trailer składa się z fragmentów rozgrywki pochodzących z wczesnej alfy. To zaś oznacza, że finalna wersja powinna zaoferować znacznie lepszą grafikę - z bardziej szczegółowymi i dopracowanymi modelami postaci.

Produkcja przedstawi zupełnie nową historię o Iron Manie, Kapitanie Ameryce i spółce. Gra złoży się z dwóch modułów: singlowej kampanii fabularnej oraz misji kooperacyjnych dla maksymalnie czterech osób.

marvels_avengers_info2
Avengers od Crystal Dynamics nie wyglądają jak herosi z filmów

Gracze przejmą kontrolę nad różnymi herosami, a autorzy obiecują, że rozgrywka każdym będzie odmienna. Przykładowo Thor posłuży się w walce młotem Mjolnirem, Hulk postawi na pięści, a Czarna Wdowa skorzysta z broni palnej.

Marvel's Avengers zadebiutuje 15 maja 2020 roku na PC, PS4, Xbox One i Google Stadia.

Źródło: IGN

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami