Fani No Man's Sky podziękują twórcom bilboardem i skrzynką piwa

Za rozwój gry.

Fani gry No Man's Sky chcą podziękować deweloperom za rozwój projektu i darmowe, obszerne dodatki - dlatego dołączają do zbiórki funduszy na bilboard z odpowiednią wiadomością.

Założyciel akcji w serwisie GoFundMe opublikował link do zbiórki na forum Reddit. To wystarczyło, by w niedługim czasie przyciągnąć ponad 200 zainteresowanych taką formą podziękowania.

Zebrano już 3000 dol. Koszt akcji to 1750 dol., więc organizator uznał, że pozostałe środki przeznaczy na zakup gier i konsol dla potrzebujących czy chorych dzieci.

helo1
Wizualizacja podziękowań

Wykupiony bilboard znajduje się niedaleko siedziby studia Hello Games w Guildford w Wielkiej Brytanii. Autor zaznacza, że postawił na prosty projekt, ale jest otwarty na sugestie. Krótka wiadomość będzie widoczna dopiero od 12 sierpnia - na okres dwóch tygodni.

Organizator chce także zafundować deweloperom skrzynkę „skrzynkę piwa i lunch”

W okresie premier No Man's Sky borykało się z wieloma problemami i okazało się dla wielu graczy rozczarowaniem. Po kilku miesiącach Hello Games zajęło się jednak przygotowywaniem sporych aktualizacji, które do tej pory wprowadziły do gry między innymi multiplayer czy możliwość budowania własnych baz.

Źródło: GoFundMe

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami