Dying Light 2 z dużą liczbą nagród na E3 2019

Polski zespół doceniony.

Dying Light 2, czyli najnowsze dzieło rodzimego Techlandu, pojawiło się na tegorocznej edycji targów E3 w formie dwóch zwiastunów i prezentacji rozgrywki. Uczestnicy imprezy docenili grę, przyznając produkcji szereg nagród i nominacji.

To między innymi wyróżnienia za najlepszą grę, pokaz i punkt całego E3 2019. Nagrody przyznały największe branżowe serwisy, jak IGN, GameSpot, USgamer czy DualShockers.

dl2
Jest się czym pochwalić (źródło: Techland)

Dying Light 2 zadebiutuje wiosną 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One. Głównym bohaterem jest Aiden, zainfekowany wirusem zombie. Akcja gry toczy się 15 lat po wybuchu epidemii w europejskim The City, które jest ostatnim bastionem ludzkości w świecie zdziesiątkowanym przez zombie.

Filarem rozgrywki jest walka i parkour, ale twórcy skoncentrowali się tym razem również na spójności świata oraz ciekawej fabule. Deweloperzy przekonują, że jednokrotne ukończenie przygody zagwarantuje nam doświadczenie zaledwie połowy tego, co oferuje gra.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami