Cyberpunk 2077 - zawrotne ceny kurtek z E3 na eBayu

Nawet 1500 zł.

Widzowie, którzy podczas tegorocznych targów E3 uczestniczyli w zamkniętym pokazie rozgrywki z Cyberpunk 2077, otrzymali darmowe pamiątki, między innymi kurtki. Niektórzy sprzedają prezenty w serwisie eBay - aktualnie ceny sięgają nawet 1500 zł.

Chętnych nie brakuje. Na aukcji, na której cena przedmiotu wynosi już ponad 1400 zł, było już 49 ofert kupna.

c1
Za kurtkę zapłacimy co najmniej 970 zł

Sytuację skomentował na Twitterze Rafał Jaki, deweloper z CD Projekt Red. „Proszę, nie kupujcie kurtek z Cyberpunk 2077 na eBayu za 400 dolarów. Mamy w planach podobną wersję, która będzie dostępna w naszym sklepie” - napisał.

c4
Kurtka ma dwie strony

W serwisie aukcyjnym uczestnicy pokazu sprzedają jeszcze jedną darmową pamiątkę - przezroczystą czapkę z daszkiem. Za prezent chętni zapłacą od 75 zł do nawet 226 zł (opcja „Kup teraz”).

c5

To nie pierwszy raz, kiedy upominki od CD Projekt Red wylądowały na eBayu. W ubiegłym roku sytuacja była niemal identyczna, tyle że dotyczyła smyczy i figurek z gry.

Źródło: Twitter

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami