Watch Dogs Legion - nowy gameplay. Babcia, jazda autem, rekrutowanie postaci i inne

Pół godziny rozgrywki.

W trakcie internetowej transmisji z E3 firma Ubisoft zaprezentowała nowy gameplay z powstającego Watch Dogs Legion. Trwające blisko pół godziny nagranie skupia się na różnych elementach gry.

W pierwszej połowie materiału akcję przedstawiono z perspektywy starszej pani, znanej z poprzedniej demonstracji. Babcia musiała zrekrutować do DedSec niejakiego George'a Penna - aby dołączył do grupy hakerów, należało wykonać misję związaną z postacią.

Zadanie polegało na usunięciu danych, które firma Albion wykorzystywała do szantażowania mężczyzny. W tym celu trzeba było przeniknąć do siedziby Nowego Scotland Yardu (prywatnej armii), gdzie znajdował się serwer ze wspomnianymi danymi.

Po zrealizowaniu misji, prowadzący prezentację mógł przełączyć się ze staruszki na George'a. Postać miała brać udział w drugiej części pokazu, ale plany pokrzyżowała awaria prądu - twórcy musieli wybrać innego członka DedSec.

Kierujący Lylem Bigelowem deweloper podjął się zrealizowania zadania z głównego wątku fabularnego. Warto zaznaczyć, że przygotowana przez autorów opowieść złoży się łącznie z pięciu dużych wątków.

watch_dogs_legion_uk
W Watch Dogs Legion zwiedzimy futurystyczny Londyn

Zobacz: Watch Dogs Legion - premiera i najważniejsze informacje

Nie zabrakło jazdy samochodem: wozami można sterować ręcznie lub włączyć autopilota, który dotrze do wskazanego miejsca. Przedstawiono też mapę świata - Londyn podzielono na osiem dzielnic z szeregiem aktywności w każdej. Projektanci starali się wiernie odwzorować miasto, choć dodali autorskie elementy, jakie mogłyby pojawić się w przyszłości.

Watch Dogs Legion zadebiutuje 6 marca 2020 roku na PC, PS4, Xbox One i Google Stadia.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami