PES 2020 - pierwszy gameplay. Legendarni piłkarze kontra Barcelona

Mecz towarzyski.

W trakcie prowadzonej przez IGN relacji z E3 zaprezentowano pierwszy gameplay z PES 2020, a więc zapowiedzianej niedawno tegorocznej odsłony piłkarskiego cyklu od Konami.

W materiale przedstawiono fragment przykładowego meczu towarzyskiego. W spotkaniu wzięła udział drużyna legend - składająca się między innymi z takich słynnych piłkarzy, jak Iniesta, Totti i Ronaldinho - oraz zespół FC Barcelony.

Zmaganiom towarzyszy komentarz menedżera marki - Andre Bronzoniego - opowiadającego o najważniejszych zmianach, które twórcy wprowadzą w nowej części. Modyfikacje obejmą ulepszone uderzenia z pierwszej piłki i system łapania na spalonych.

W planach są również bardziej realistyczna obrona i mechanikę intencjonalnych fauli. Do tego udoskonalona grafika z poprawionym oświetleniem, modelami piłkarzy, „autentycznymi przerywnikami filmowymi i powtórkami oraz kolejnymi widokami z kamer.

Powstająca produkcja zaoferuje także odświeżony Master League, czyli odpowiednik kariery z serii FIFA, z możliwością wybierania różnych opcji dialogowych. Pojawi się też nowy tryb rozgrywki o nazwie Matchday.

pes_2020_gameplay2
Twarzą PES 2020 jest Messi

PES 2020 zadebiutuje 10 września na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami