Keanu Reeves o tym, co najlepsze w Cyberpunk 2077

Kulisy współpracy z CD Projekt Red.

Serwis IGN opublikował wideo wywiad z Keanu Reevesem, który opowiedział o kulisach współpracy ze studiem CD Projekt Red i elementach, które zainteresowały aktora w Cyberpunk 2077.

Artysta spotkał się z deweloperami w lipcu ubiegłego roku w Los Angeles. Polski zespół pokazał gwieździe gameplay z powstającej produkcji i opowiedział o podstawowych założeniach tytułu. Mężczyźnie gra od razu przypadła do gustu.

- Wcielenie się w rebelianta, który jest byłym wojskowym, zakłada zespół rockowy o nazwie Samurai i gra muzykę buntu… brzmi jak niezła zabawa - przekonuje Keanu Reeves, znany z trylogii „Matrix” i „John Wick”.

Aktor miał swobodę w kreowaniu postaci Johnny'ego Silverhanda, wpływając na sposób wypowiedzi i poruszania. Warto zaznaczyć, że użyczył nie tylko głosu, ale i wizerunku - uczestniczył więc w sesjach motion-capture. Nagrania trwały około 15 dni.

Reeves po raz pierwszy brał udział w podobnym przedsięwzięciu i był pod wielkim wrażeniem sprzętu oraz technologii używanych do przenoszenia ruchów człowieka do wirtualnego świata. Miał wrażenie, że bierze udział w tajnej operacji służb specjalnych.

cyber_keanu_wywiad
Postać Keanu Reevesa była niegdyś znanym muzykiem

Artysta podkreśla, że podoba mu się nieliniowa fabuła gry, motyw przewodni i pytania, jakie stawia przed graczem. Zaznacza, że w przeciwieństwie do tytułów sieciowych, Cyberpunk 2077 przypomina wielki film, będący zarazem osobistą przygodą dla każdego użytkownika.

Postać grana przez aktora to Johnny Silverhand - muzyk, który w papierowym Cyberpunk 2020 był bojownikiem o wolność. Zginął jednak, więc w produkcji pojawi się jako hologram, zainstalowany w czipie głównego bohatera.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami