Cyberpunk 2077 - postać Keanu Reevesa z niemal największą liczbą linii dialogowych

Johnny Silverhand.

Dużą niespodzianką tegorocznych targów E3 była informacja, że w Cyberpunk 2077 wystąpi Keanu Reeves. Teraz okazuje się, że postać aktora jest jedną z kluczowych w produkcji.

W rozmowie z Geoffem Keighleyem podczas panelu E3 Coliseum współzałożyciel grupy CD Projekt - Marcin Iwiński - ujawnił, że osoba grana przez gwiazdę „Matrixa” jest drugą najważniejszą pod względem liczby linii dialogowych. Nagranie wszystkich zajęło 15 dni.

Keanu Reeves ma więc najprawdopodobniej najwięcej kwestii mówionych po głównym bohaterze lub bohaterce. To zaś oznacza, że postać, której wizerunku i głosu użyczy mężczyzna, nie pojawi się w grze na chwilę i odegra istotną rolę w fabule.

Aktor wcieli się w Johnny'ego Silverhanda - lidera i gitarzystę legendarnego zespołu rockowego Samurai. W papierowym Cyberpunk 2020, którego oficjalną kontynuacją jest polski tytuł, muzyk był bojownikiem o wolność, traktowanym przez korporacje jak terrorysta.

Problem w tym, że artysta zginął w 2013 roku, choć ciała nigdy nie odnaleziono. CD Projekt Red potwierdziło jednak, że w grze bohater pojawi się jako hologram, co sugerował już zwiastun. Czip zamontowany w głowie V zawiera „cyfrowego ducha” nieżyjącego rewolucjonisty.

cyberpunk_2077_keanu
W świecie Cyberpunk 2077 postać Johnny'ego Silverhanda zaginęła przed laty

Dzięki rozwiązaniu zastosowanemu przez twórców, postać Keanu Reevesa będzie nawiedzać gracza w różnych momentach zabawy. Niewykluczone, że udzieli naszemu podopiecznemu przydatnych rad i wskazówek.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami