Wiedźmin Netflixa - Vilgefortz na nieoficjalnych zdjęciach z planu serialu

Jest też Triss, Tissaia i inni.

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia i nagrania z planu serialu Wiedźmin produkcji Netflixa, przedstawiające między innymi czarodzieja Vilgefortza, dobrze znanego miłośnikom powieści Andrzeja Sapkowskiego.

Materiały zebrał serwis Redanian Intelligence. Przedstawiają plan na Zamku w Ogrodzieńcu, gdzie kręcono zdjęcia w kwietniu.

v1
Triss (Anna Shaffer) i Vilgefortz (Mahesh Jadu). Źródło: Redanian Intelligence / Janusz Marzecki i Sergiusz Gieszczyk
v2
Czarodziej na zbliżeniu. Źródło: Redanian Intelligence / Thunder Trailer

Powyższe zdjęcie to kolaż ujęć z dłuższego materiału, który przedstawia też serialową Triss, Sabrinę, Yennefer i ekipę filmową.

To jednak nie wszystko, ponieważ inny autor opublikował na YouTube kolejne filmy, przedstawiające nagrywanie scen z udziałem Triss i Tissai de Vries, znanej też jako Skowronek. Poniżej jeden z materiałów.

W prozie Sapkowskiego wspomniany wcześniej Vilgefortz to czarodziej i przywódca magów z drugiej bitwy o Sodden. Doskonale władał nie tylko mocą, ale też bronią białą.

Pierwszy sezon serialu Wiedźmin - składający się z ośmiu odcinków - zadebiutuje najprawdopodobniej w grudniu. W rolę Białego Wilka wciela się Henry Cavill - aktor znany z roli Supermana w filmach na bazie komiksów DC.

Źródło: Redanian Intelligence, zawiercianskie.pl

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami