Days Gone - Zapewnij im ochronę; To już koniec; Kolejny atak bojówki

Rozprawiamy się z kolejną hordą i eliminujemy obozy wojskowe.

Jest to misja związana z wątkiem Wyścig z czasem, która uruchomi się automatycznie po zakończeniu zadania Wyjście z podziemi. Zacznij od skierowania się do Rikki przebywającej w obozie. Po rozmowie z nią wsiądź na motocykl i zacznij kierować się w stronę obozu na zachodzie o nazwie Żelazny Stok.

219

Na miejscu będziesz musiał oczyścić teren z przebywającej hordy (1) świrusów. Możesz wykorzystać fakt, że początkowo rywale tłoczą się w ciasnym rowie.

220

Skorzystaj z ładunków z napalmem (2), aby podpalić jak największą grupę. Następnie możesz próbować prowadzić walkę wśród licznych zakamarków i poprzez ostrzeliwanie wybuchowych beczek lub skorzystać z motocykla, aby zgubić hordę.

221

W drugim przypadku odczekaj trochę, aż świrusy ponownie wrócą do wąwozu i znów obrzuć je ładunkami z napalmem. Jeśli już go nie posiadasz, to po zgubieniu hordy możesz podjeżdżać do wycofujących się wrogów od tyłu i wystrzeliwać pojedyncze grupy (3). Gdyby na bohater znów rzuciła się większa grupa, to korzystaj z motocykla, żeby im uciec.

Po rozprawieniu się z hordą udaj się w stronę znacznika, który wskazuje pobliskie zabudowania. Po dotarciu na miejsce zadanie się zakończy.

Misje: To już koniec, Kolejny atak bojówki

Zadanie uruchomi się automatycznie po rozprawieniu się z hordą w misji Zapewnij im ochronę oraz po scence z Boozerem.

222

Kolejny cel nie jest skomplikowany. Należy udać się do wskazanego przez znacznik obozu, w którym znajduje się dziewięcioro wrogów (4). Rozpraw się ze wszystkimi, a po oczyszczeniu terenu zadanie się zakończy.

228

Zadanie o nazwie Kolejny atak bojówki jest podobne do poprzedniego. Należy skierować się do wskazanego obozu i wyeliminować wszystkich rywali (5). Przez to miejsce, co pewien czas będą przejeżdżać bandyci walczący z bojówkarzami, dzięki czemu misja może być nieco łatwiejsza do wykonania. Po załatwieniu wszystkich zadanie się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami