Days Gone - Zapewnij im ochronę; To już koniec; Kolejny atak bojówki

Rozprawiamy się z kolejną hordą i eliminujemy obozy wojskowe.

Jest to misja związana z wątkiem Wyścig z czasem, która uruchomi się automatycznie po zakończeniu zadania Wyjście z podziemi. Zacznij od skierowania się do Rikki przebywającej w obozie. Po rozmowie z nią wsiądź na motocykl i zacznij kierować się w stronę obozu na zachodzie o nazwie Żelazny Stok.

219

Na miejscu będziesz musiał oczyścić teren z przebywającej hordy (1) świrusów. Możesz wykorzystać fakt, że początkowo rywale tłoczą się w ciasnym rowie.

220

Skorzystaj z ładunków z napalmem (2), aby podpalić jak największą grupę. Następnie możesz próbować prowadzić walkę wśród licznych zakamarków i poprzez ostrzeliwanie wybuchowych beczek lub skorzystać z motocykla, aby zgubić hordę.

221

W drugim przypadku odczekaj trochę, aż świrusy ponownie wrócą do wąwozu i znów obrzuć je ładunkami z napalmem. Jeśli już go nie posiadasz, to po zgubieniu hordy możesz podjeżdżać do wycofujących się wrogów od tyłu i wystrzeliwać pojedyncze grupy (3). Gdyby na bohater znów rzuciła się większa grupa, to korzystaj z motocykla, żeby im uciec.

Po rozprawieniu się z hordą udaj się w stronę znacznika, który wskazuje pobliskie zabudowania. Po dotarciu na miejsce zadanie się zakończy.

Misje: To już koniec, Kolejny atak bojówki

Zadanie uruchomi się automatycznie po rozprawieniu się z hordą w misji Zapewnij im ochronę oraz po scence z Boozerem.

222

Kolejny cel nie jest skomplikowany. Należy udać się do wskazanego przez znacznik obozu, w którym znajduje się dziewięcioro wrogów (4). Rozpraw się ze wszystkimi, a po oczyszczeniu terenu zadanie się zakończy.

228

Zadanie o nazwie Kolejny atak bojówki jest podobne do poprzedniego. Należy skierować się do wskazanego obozu i wyeliminować wszystkich rywali (5). Przez to miejsce, co pewien czas będą przejeżdżać bandyci walczący z bojówkarzami, dzięki czemu misja może być nieco łatwiejsza do wykonania. Po załatwieniu wszystkich zadanie się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami