Days Gone - Obóz Coopelanda został zaatakowany; Nie wychylaj się to cię nakarmią

Pomagamy Coopowi odnaleźć obozowego mechanika.

Zadanie uruchomi się automatycznie po rozprawieniu się z hordą w ramach misji głównej o nazwie Zapewnij im ochronę. Po uporaniu się z setkami świrusów porozmawiaj we wskazanym punkcie z Boozerem, po czym na mapie pojawi się kilka zadań do wykonania. Jednym z nich jest właśnie to o nazwie Obóz Coopelanda został zaatakowany.

Sam cel jest bardzo prosty - wystarczy udać się do wspomnianego obozu i wjechać motocyklem do środka. Na miejscu dowiesz się, że zaginął lokalny mechanik i należy go odszukać.

Misja: Nie wychylaj się to cię nakarmią

Po dotarciu do obozu Coopelanda okaże się, że gdzieś przepadł doświadczony mechanik Manny. Naszym celem będzie jego odnalezienie.

223

Zacznij od skierowania się w stronę znacznika na mapie. Jadąc wzdłuż trasy zobaczysz przewrócony motocykl (1). Przyjrzyj mu się, a okaże się, że należy do Manny'ego.

224

Po wstępnych oględzinach wyrusz wzdłuż ścieżki prowadzącej w dół. Po chwili dotrzesz do blokady z przewalonego drzewa (2) oraz wiszącymi za nim świrusami. Zacznij przedzierać się przez ciała i przygotuj się na wciskanie klawisza, który pojawi się, kiedy bohatera zaatakuje ostatni z wisielców.

225

Rusz przed siebie i rozpraw się z grupą świrusów, które znajdują się w obozie. Po uczynieniu tego przypatrz się krzesełku (3), od którego uzyskasz kolejny trop.

226

Ruszaj wzdłuż śladów, które prowadzą do wrogiego obozu. Uważaj, bo przed nim natkniesz się na snajpera stojącego na platformie na drzewie. Po uporaniu się z nim ruszaj dalej. Dobrym miejscem jest podwyższenie z lewej, gdzie znajduje się drewniana zapora. Możesz zza niej ostrzeliwać przeciwników (4). Po oczyszczeniu terenu udaj się do Manny'ego (5), przetrzymywanego na górze.

227

Po uwolnieniu poszukiwanej osoby będziesz musiał jeszcze stawić czoła wścieklakowi. Jeśli chcesz się go szybko pozbyć, to rzuć w jego kierunku ładunek z napalmem, a następnie użyj karabinu maszynowego i skupienia (6), aby jedną serią pozbawić go życia. Na koniec odprowadź uwolnioną osobę w bezpieczne miejsce, co zakończy misję.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami