Assassin's Creed Odyssey z kreatorem zadań. Narzędzie dostępne za darmo

Opcja tworzenia własnych misji.

W trakcie targów E3 firma Ubisoft udostępniła specjalny kreator zadań do Assassin's Creed Odyssey. Darmowe narzędzie pozwala zainteresowanym graczom tworzyć własne misje.

Edytora mogą używać wszyscy posiadacze produkcji, ale wyłącznie za pośrednictwem komputera. Przygotowane przygody można jednak publikować na wszystkich platformach sprzętowych, czyli PC, PS4 i Xbox One.

Tak zwany Story Creator bazuje na narzędziach, z których korzystali deweloperzy z Ubisoftu w pracach nad Assassin's Creed Odyssey. Narzędzie umożliwia tworzenie wielopoziomowych dialogów z licznymi rozgałęzieniami, wyborami i różnymi zakończeniami.

Obecnie kreator oferuje sześć różnych celów, które można ze sobą mieszać i łączyć - wśród przykładowych zadań są odwiedzanie określonych lokacji oraz uwalnianie i likwidowanie wskazanych osób. Jedna przygoda może składać się jednak tylko z maksymalnie 32 misji.

Twórcy własnych opowieści mają do dyspozycji ponad 80 postaci z podstawowej produkcji, w tym fikcyjne i historyczne. Zabrakło funkcji projektowania własnych modeli bohaterów i przedmiotów oraz modyfikowania mechanizmów rozgrywki.

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Przygody można publikować na stronie powiązanej z edytorem. Aby uruchomić misje od graczy, dane zadanie należy dodać do własnego dziennika na witrynie (maksymalnie 20, ale po ukończeniu wyzwania, można je usunąć), dzięki czemu automatycznie pojawi się w grze.

Assassin's Creed Odyssey osadzono w starożytnej Grecji. Po raz pierwszy w historii cyklu, gracze mają do wyboru dwie postacie, wybierane na początku rozgrywki - Alexiosa i Kassandrę. Zabawa kładzie zaś większy nacisk na nieliniowość.

Źródło: Assassin's Creed

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami