Konferencja Ubisoftu - zapowiedzi i zwiastuny mniejszych gier

Produkcje z mniejszym nakładem finansowym.

Wczorajszej nocy odbyła się konferencja Ubisoftu przed targami E3 2019. Francuski wydawca zaprezentował oczywiście nie tylko duże gry i aktualizacje znanych tytułów, ale też mniejsze produkcje.

Zaczynamy od Tom Clancy's Elite Squad, czyli strategicznej gry turowej zmierzającej na urządzenia mobilne. Gra łączy świat The Division, Ghost Recon, Splinter Cell i Rainbow Six Siege. Dostępna będzie kampania i moduł PvP.

Just Dance to nieodłączny element konferencji Ubisoftu. Edycja 2020 to 40 nowych piosenek i powrót trybu kooperacji. Co ciekawe, gra - oprócz konsol PS4, Xbox One i Switch - pojawi się też na Google Stadia.

Roller Champions to sportowa gra, łącząca futbol amerykański z jazdą na rolkach i koszykówką. To nietypowe połączenie można sprawdzić samemu, bo do 14 czerwca na platformie Uplay jest dostępne demo. Gra zadebiutuje na PC na początku 2020 roku.

Baśniowe Gods & Monsters od twórców Assassin's Creed Odyssey przywodzi nieco na myśl The Legend of Zelda: Breath of The Wild. Główna bohaterka - Phoenix - pomaga bogom uporać się z niebezpiecznymi bestiami. Nie zabraknie odniesień do greckiej mitologii. Gra zmierza na PC, PS4 i Xbox One.

Na konferencji pojawił się też akcent filmowy. Ubisoft wraz z Robem McElhenneyem (znanym z „U nas w Filadelfii”) przygotowują serial komediowy o deweloperach gier, Mythic Quest: Raven's Banquet.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami