Forza Horizon 4 z autami i światem LEGO w nowym dodatku

Premiera 13 czerwca.

Na wczorajszej konferencji Microsoftu na E3 ujawniono nowe DLC do Forza Horizon 4. Dodatek LEGO Speed Champions wprowadzi auta i świat z klocków. Premiera 13 czerwca na PC z Windows 10 i Xbox One w cenie 99,99 zł.

Rozszerzenie zaoferuje region, który w całości skonstruowano z bloków tytułowego duńskiego producenta. Pojawią się więc kwadratowe tory, przeszkody, a nawet charakterystyczne zielone drzewka. Większość elementów będzie podatna na zniszczenie.

Klockowy świat podzielono na kilka różnych obszarów - gracze zwiedzą między innymi miasto, lotnisko, strefę lądowania UFO i wybrzeże piratów. Nie zabraknie znanych z podstawowej wersji pór roku, które zmienią wygląd poszczególnych lokacji.

W planach są oczywiście auta zbudowane z LEGO. Wśród potwierdzonych pojazdów są specjalne wersje McClaren Senna, Ferrari F40 Competizione i 1967 Mini Cooper S Rally. Co ciekawe, za sterami maszyn zasiądą słynne żółte ludziki.

Dodatek pozwoli graczom powalczyć o tytuł mistrza duńskich klocków, poprzez wzięcie udziału w serii zmagań. Kierując zabawkowymi wozami zmierzą się także z kierowcami prawdziwych samochodów.

lego_forza_4
Auta LEGO wkrótce wjadą na tor

Zobacz: Forza Horizon 4 - poradnik i najlepsze wskazówki

Twórcy ze studia Playground Games przygotowali też LEGO Brick Challenges - cykl wyzwań, który nagrodzi „swobodną eksplorację” świata. Zadania obejmą między innymi skakanie na rampach i niszczenie elementów otoczenia.

Źródło: Xbox Wire

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami