Studio CD Projekt Red poinformowało za pośrednictwem Twittera, że fan, który podczas konferencji Microsoftu przed E3 krzyknął do znajdującego się na scenie Keanu Reevesa, otrzyma darmowy egzemplarz kolekcjonerskiej wersji Cyberpunk 2077.

Gdy kanadyjski aktor opowiadał o współpracy z deweloperami, określił grę mianem „zapierającej dech w piersiach”. Wtedy natychmiast odezwał się uczestnik konferencji z widowni. - To ty zapierasz dech w piersiach! - odkrzyknął do gwiazdy „Matrixa” i „Johna Wicka”.

- To ty zapierasz dech w piersiach! - przywtórował Reeves, uśmiechając się i wskazując na rozmówcę. - Wszyscy zapieracie dech w piersiach! - dodał, zwracając się do widowni.

Osoba, która podczas pokazu nawiązała krótki kontakt z aktorem, to Peter Sark - fan marki Xbox i twórca w serwisie YouTube, mieszkający w okolicach Los Angeles. Gracz nagrał wymianę zdań smartfonem, a potem udostępnił materiał na Twitterze. Film ma już ponad 15 tysięcy polubień.

Sark zmienił też nazwę użytkownika na Twitterze, dodając sobie przydomek „Breathtaking” (ang. zapierający dech w piersiach).

CD Projekt Red podał nagranie dalej i zaznaczył, że YouTuber otrzyma kolekcjonerską edycję Cyberpunk 2077.

Przypomnijmy, że bogatsza wersja zawiera między innymi 25-centymetrową figurkę głównego bohatera, artbook w twardej oprawie, metalowe przypinki, metalowy brelok w kształcie auta Quadra Vtech i steelbook.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One. Gra bazuje na systemie RPG autorstwa Mike'a Pondsmitha.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.