Days Gone - Nero: punkt w Chemult Community College (punkt medyczny)

Opuszczona placówka leżąca na boisku kampusu, gdzie przebywa horda.

Następna placówka medyczna należąca do korporacji Nero, w której można odnaleźć iniektor poprawiający poziom zdrowia, kondycji lub skupienia. Aby dotrzeć do placówki warto jest przygotować swój arsenał, ponieważ trzeba będzie rozprawić się z hordą świrusów.

nerom131

Ten punkt medyczny znajdziesz na terenie kampusowego boiska (1), położonego na południowy wschód od Wyspy Magów. Do tego miejsca docierasz ten w ramach misji głównej o nazwie On jest średnio muzykalny.

nerom132

Po dotarciu na miejsce namierz przy pomocy lornetki hordę. Jeśli chcesz się jej pozbyć w miarę bezboleśnie, to warto zaopatrzyć się w karabin RPD (do kupienia w obozie na Wyspie Magów). Następnie zacznij ostrzeliwać świrusów (2), ale w taki sposób, żeby bohatera atakowały małe grupy, a nie cała horda naraz.

nerom133

Eliminuj przeciwników w ten sposób, aż oczyścisz z nich cały obóz. Kiedy to nastąpi skieruj się do jednego z kilku namiotów, gdzie znajdziesz kanister (3).

nerom134

Od razu udaj się do kolejnego namiotu, gdzie w skrzyni (4) znajdziesz bezpiecznik do skrzynki elektrycznej.

nerom135

Teraz wystarczy umieścić bezpiecznik w skrzynce głównego budynku (5) oraz uruchomić generator (6). Po otworzeniu przejścia do budynku będziesz mógł zabrać iniektor i nagranie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami