Następna miejscówka medyczno-badawcza, która opustoszała w wyniku epidemii. Podobnie, jak w innych tego typu miejscach po przywróceniu zasilania będziesz mógł dostać się do środka zdobywając iniektor i nagranie.

nerom111

Punkt Nero (1) nad Spruce Lake jest położony w południowym regionie mapy, a konkretnie na południowym zachodzie od Wyspy Magów, gdzie trafiasz wraz z postępami w kampanii fabularnej.

nerom112

Punkt medyczny graniczy z obozem łupieżców, który dobrze jest najpierw oczyścić z przeciwników. Ponadto, tuż przy placówce, znajduje się tunel (2) z ogromną liczbą świrusów - możesz ich sprowokować do ataku na bandytów i wrócić, kiedy udadzą się odpoczynek.

nerom113

Niezbędnym elementem do przywrócenia zasilania jest bezpiecznik. Znajdziesz go w jednej ze skrzyń (3), które stoją pod kamienną ścianą w obozie.

nerom114

Kanister z benzyną (4) znajdziesz w narożniku jednego z budynków Nero. Przed przywróceniem zasilania pamiętaj o pozbyciu się wszystkich głośników, ponieważ inaczej zbudzisz świrusy w tunelu.

nerom115

Użyj znaleziony wcześniej bezpiecznik na skrzynce głównego budynku (5), po czym napełnij generator (6) paliwem i przywróć zasilanie. Teraz wystarczy wejść do placówki po odbiór nagrody.

Reklama

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Redakcja Eurogamer.pl

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.