Days Gone - Nero: punkt nad Spruce Lake (punkt medyczny)

Placówka położona na południowym zachodzie od Wyspy Magów.

Następna miejscówka medyczno-badawcza, która opustoszała w wyniku epidemii. Podobnie, jak w innych tego typu miejscach po przywróceniu zasilania będziesz mógł dostać się do środka zdobywając iniektor i nagranie.

nerom111

Punkt Nero (1) nad Spruce Lake jest położony w południowym regionie mapy, a konkretnie na południowym zachodzie od Wyspy Magów, gdzie trafiasz wraz z postępami w kampanii fabularnej.

nerom112

Punkt medyczny graniczy z obozem łupieżców, który dobrze jest najpierw oczyścić z przeciwników. Ponadto, tuż przy placówce, znajduje się tunel (2) z ogromną liczbą świrusów - możesz ich sprowokować do ataku na bandytów i wrócić, kiedy udadzą się odpoczynek.

nerom113

Niezbędnym elementem do przywrócenia zasilania jest bezpiecznik. Znajdziesz go w jednej ze skrzyń (3), które stoją pod kamienną ścianą w obozie.

nerom114

Kanister z benzyną (4) znajdziesz w narożniku jednego z budynków Nero. Przed przywróceniem zasilania pamiętaj o pozbyciu się wszystkich głośników, ponieważ inaczej zbudzisz świrusy w tunelu.

nerom115

Użyj znaleziony wcześniej bezpiecznik na skrzynce głównego budynku (5), po czym napełnij generator (6) paliwem i przywróć zasilanie. Teraz wystarczy wejść do placówki po odbiór nagrody.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami