Void Bastards - kosmiczny rogue-lite

Gramy.

Void Bastards jest już dostępne na Xbox One i PC. Na konsoli Microsoftu pobiorą ją wszyscy abonenci usługi GamePass. Produkcja ta to połączenie strzelanki, skradanki i rogue-lite'a.

Wcielamy się w więźnia wysyłanego na misje przez sztuczną inteligencję zarządzającą statkiem transportowym. Kiedy zginiemy, otrzymujemy do dyspozycji nowego bohatera z innym zestawem cech.

Zwiedzamy wnętrza porzuconych statków kosmicznych, by zbierać przedmioty i zasoby pozwalające na tworzenie coraz lepszych broni oraz elementów wyposażenia.

Gra wyróżnia się interesującym stylem graficznym, wyjątkowo komiksowym, przywodzącym na myśl chociażby strzelankę XIII. W naszym materiale prezentujemy fragmenty rozgrywki i przedstawiamy pierwsze wrażenia.

Im dalej dotrzemy w naszej podróży, tym większe wyzwania przed nami. Spotykamy coraz trudniejszych do pokonania przeciwników, ale sami też stajemy się coraz silniejsi.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami