Void Bastards - kosmiczny rogue-lite

Gramy.

Void Bastards jest już dostępne na Xbox One i PC. Na konsoli Microsoftu pobiorą ją wszyscy abonenci usługi GamePass. Produkcja ta to połączenie strzelanki, skradanki i rogue-lite'a.

Wcielamy się w więźnia wysyłanego na misje przez sztuczną inteligencję zarządzającą statkiem transportowym. Kiedy zginiemy, otrzymujemy do dyspozycji nowego bohatera z innym zestawem cech.

Zwiedzamy wnętrza porzuconych statków kosmicznych, by zbierać przedmioty i zasoby pozwalające na tworzenie coraz lepszych broni oraz elementów wyposażenia.

Gra wyróżnia się interesującym stylem graficznym, wyjątkowo komiksowym, przywodzącym na myśl chociażby strzelankę XIII. W naszym materiale prezentujemy fragmenty rozgrywki i przedstawiamy pierwsze wrażenia.

Im dalej dotrzemy w naszej podróży, tym większe wyzwania przed nami. Spotykamy coraz trudniejszych do pokonania przeciwników, ale sami też stajemy się coraz silniejsi.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami