Przedstawiciele Electronic Arts zapowiedzieli dziś nowe rozszerzenie gry The Sims 4. W dodatku Wyspiarskie życie nie tylko wyjedziemy na wakacje na tropikalną wyspę, ale staniemy się też członkiem lokalnej społeczności.

Premiera na PC i komputerach Mac jeszcze w tym miesiącu - 21 czerwca. Wersja konsolowa zadebiutuje nieco później, 16 lipca.

W nowej lokacji zajmiemy się urlopowymi i wypoczynkowymi aktywnościami - budowaniem zamków z piasku, pływaniem, korzystaniem ze skuterów, opalaniem i nurkowaniem. Co ciekawe, to pierwszy raz, kiedy Simy będą w stanie swobodnie wchodzić do wody.

Po leniuchowaniu znajdzie się też czas na obowiązki i bardziej czynny wypoczynek, jak choćby zabawy z delfinami, szukanie syren czy interakcje z mieszkańcami wyspy i poznawanie historii rajskiego miejsca.

Poza tym, rzecz jasna, wybudujemy i przystroimy domy z wykorzystaniem nowych, tropikalnych i egzotycznych materiałów oraz elementów wyposażenia wnętrz. Ubierzemy też nasze Simy w różne rodzaje nowych elementów odzieży.

sims4dlcscreen

The Sims 4 doczekało się już sześciu większych dodatków, które wprowadziły do gry między innymi zaawansowane interakcje ze zwierzętami, duchy czy wyprawy na leśne biwaki.

Reklama

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz dołączył do nas w 2013 roku. Zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.