Star Wars Jedi: Fallen Order - pierwszy gameplay prezentuje walkę i eksplorację

Wizyta na Kashyyyk.

Podczas konferencji EA Play zaprezentowano po raz pierwszy fragment rozgrywki z gry Star Wars Jedi: Fallen Order. Materiał przedstawia około 14 minut z misji na planecie Kashyyyk.

Bohater pomaga członkom ruchu oporu w uwolnieniu schwytanych wookie. Na początku materiału spotyka się z Saw Gerrerą - to postać, którą widzieliśmy w filmie Łotr 1. W wojownika wciela się Forest Whitaker.

Zobacz: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik, misje i sekrety

Jedi eksploruje teren zniszczonej fabryki i walczy ze szturmowcami, a styl potyczek przywodzi nieco na myśl serię Jedi Knight. Nieco później, kiedy postać mierzy się z trudniejszym przeciwnikiem, pojedynek polega w większym stopniu na blokach i unikach.

Cal Kestis musi też pokonać kilka okazów miejscowej fauny. Widzimy też, że w niektórych momentach wykorzystuje droida do hakowania elementów otoczenia. Używa też mocy, by - przykładowo - wyważyć drzwi.

Podczas niektórych potyczek zmierzymy się zarówno z żołnierzami walczącymi przy użyciu broni palnej, jak też z przedstawicielami oddziałów specjalnych, przystosowanych do walki z Jedi.

jedifall

Za produkcję odpowiada Respawn Entertainment, twórcy serii Titanfall. Star Wars Jedi: Fallen Order ukaże się 15 listopada i trafi na PC, PS4 oraz na Xbox One.

Gra zaoferuje prawdopodobnie wyłącznie kampanię dla jednego gracza. Akcja rozgrywa się niedługo po wydarzeniach z „Zemsty Sithów”. Główny bohater przetrwał obławę na rycerzy Jedi i musi radzić sobie w nowej rzeczywistości.

Reklama

Skocz do komentarzy (9)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami