Cyberpunk 2077 - nieoficjalna grafika ujawnia skład edycji standardowej

Mapa, artbook i inne bonusy.

Gracze dotarli do nieoficjalnej grafiki promocyjnej, ujawniającej skład edycji standardowej powstającego Cyberpunk 2077. Materiał sugeruje, że w pakiecie znajdzie się nie tylko sama gra, ale i liczne bonusy.

Ilustrację opublikował użytkownik poświęconego produkcji kanału Discord. Internauta przekonuje, że obrazek otrzymał od jednego z polskich sklepów, w związku z czym całość dostępna jest w rodzimym języku.

Edycja standardowa zaoferuje podobno - oprócz płyty z tytułem - mapę Night City, pocztówki z futurystycznego miasta, naklejki i kompendium wiedzy o świecie gry. Do tego cyfrowe dodatki: ścieżka dźwiękowa, podręcznik papierowego Cyberpunk 2020, miniartbook i zestaw tapet.

cyberpunk_2077_standardowa
Cyberpunk 2077 - edycja standardowa

Z ilustracji wynika, że pod względem zawartości podstawowe wydanie nie odbiegnie zbytnio od analogicznej wersji Wiedźmina 3. Oczywiście nie wiadomo, czy grafika jest prawdziwa, ale została wykonana profesjonalnie i wygląda wiarygodnie.

Niewykluczone, że wraz ze startem targów E3 - zapewne na niedzielnej konferencji Microsoftu - CD Projekt Red zaprezentuje pozostałe edycje Cyberpunk 2077 i rozpocznie przyjmowanie zamówień przedpremierowych. To zaś może oznaczać, że studio ujawni datę premiery.

Spekuluje się, że w Los Angeles warszawska firma przedstawi przybliżony termin debiutu produkcji. Według nieoficjalnych doniesień, tytuł najwcześniej ukaże się w 2020 roku, a konkretnie w pierwszym półroczu.

Gra zmierza na PC, PS4 i Xbox One, choć nie wykluczono, że trafi też na konsole następnej generacji. Projekt bazuje na systemie RPG wykreowanym przez Mike'a Pondsmitha, a akcję osadzono w futurystycznym Night City - fikcyjnej metropolii w USA.

Źródło: Resetera

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami