Days Gone - Wpierdalają go świrusy (zlecenie)

Na polecenie pułkownika oczyszczamy obóz wieczystych.

Misja poboczna, którą z czasem będziesz mógł rozpocząć po rozmowie z pułkownikiem Garretem w obozie wojskowym na Wyspie Magów. Wojskowy poprosi Deacona o zlokalizowanie obozu wieczystych oraz pozbycie się ich.

z057

Cel znajduje się dość daleko na południu mapy. Udaj się tam motocyklem. Poszukiwane miejsce znajduje się w dolince (1) między pagórkami. Jeśli nie chcesz prowadzić otwartego ataku, to możesz wcześniej znaleźć dogodne miejsce, aby oznaczyć przeciwników przy pomocy lornetki.

z058

W sumie będziesz musiał pozbyć się dwunastu wieczystych. W trakcie pojedynku część z nich może się podpalać (2) i biec w kierunku bohatera. Możesz ich dobijać lub nieco odbiegać i poczekać, aż sami umrą.

z059

Największe niebezpieczeństwo stanowi dwóch snajperów (3, 4) znajdujących się na podwyższeniu z lewej. Najlepiej pozbyć się ich w pierwszej kolejności - strzelając do nich z dystansu lub zakradając się od tyłu i eliminując po cichu.

z060

Wzgórze ze snajperami stanowi przy okazji bardzo dobry punkt, z którego możesz ostrzelać przeciwników w obozie (5). Po rozprawieniu się ze wszystkimi zadanie automatycznie się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami