Days Gone - Wpierdalają go świrusy (zlecenie)

Na polecenie pułkownika oczyszczamy obóz wieczystych.

Misja poboczna, którą z czasem będziesz mógł rozpocząć po rozmowie z pułkownikiem Garretem w obozie wojskowym na Wyspie Magów. Wojskowy poprosi Deacona o zlokalizowanie obozu wieczystych oraz pozbycie się ich.

z057

Cel znajduje się dość daleko na południu mapy. Udaj się tam motocyklem. Poszukiwane miejsce znajduje się w dolince (1) między pagórkami. Jeśli nie chcesz prowadzić otwartego ataku, to możesz wcześniej znaleźć dogodne miejsce, aby oznaczyć przeciwników przy pomocy lornetki.

z058

W sumie będziesz musiał pozbyć się dwunastu wieczystych. W trakcie pojedynku część z nich może się podpalać (2) i biec w kierunku bohatera. Możesz ich dobijać lub nieco odbiegać i poczekać, aż sami umrą.

z059

Największe niebezpieczeństwo stanowi dwóch snajperów (3, 4) znajdujących się na podwyższeniu z lewej. Najlepiej pozbyć się ich w pierwszej kolejności - strzelając do nich z dystansu lub zakradając się od tyłu i eliminując po cichu.

z060

Wzgórze ze snajperami stanowi przy okazji bardzo dobry punkt, z którego możesz ostrzelać przeciwników w obozie (5). Po rozprawieniu się ze wszystkimi zadanie automatycznie się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami