Days Gone - Tylko wykonuję swoją pracę (zlecenie)

Zadanie dla Kouriego, w którym ratujemy żołnierza z rąk anarchistów.

Misja poboczna wykonywania dla porucznika Kourimiego, w której należy rozprawić się z anarchistami w obozie na wschodzie (wątek fabularny o nazwie Łowca Obozów Łupieżców). Po przyjęciu zlecenia skieruj się na motocyklu w stronę znacznika. W trakcie drogi do zimowego terenu uważaj, ponieważ możesz zostać po drodze zaatakowany przez grupę bandytów.

z061

W pewnej chwili dotrzesz drogą do miejsca z wrakami aut. Zejdź z maszyny i zacznij rozglądać się za śladem na ziemi. Znajdziesz go (1) przy ciężarówce. Wróć na motocykl i zacznij jechać po tropie, który odkryłeś.

z062

Po chwili dotrzesz do małego zbiornika wodnego. Uważaj, bo w pobliżu może czaić się zmutowany niedźwiedź, którego możesz zabić lub zwabić w odleglejsze miejsce, żeby nie przeszkadzał. Drugi ślad znajdziesz na podwyższeniu przy opuszczonym posterunku (2).

z063

Z tego miejsca wyrusz w kierunku płytkiej rzeki. Przejdź przez nią i przyjrzyj się kolejnemu śladowi (3).

z064

Tym razem trop będzie prowadził do pobliskiej kopalni (4). Wejdź do środka i zacznij iść przed siebie eliminując kolejnych, napotkanych na swojej drodze rywali. W końcu dotrzesz do dwóch drabin, po których wejdź na górę i kontynuuj swoją podróż.

z065

Po rozprawieniu się z kilku kolejnymi przeciwnikami dotrzesz w końcu do uwięzionego żołnierza (5) - Mitcha Allena.

z066

Rozwiąż go i od razu zacznij uciekać z kopalni, ponieważ nieoczekiwanie bohatera zacznie gonić horda świrusów. Biegnij cały czas przed siebie, aż dotrzesz na podwyższenie, z którego pozbądź się szybko rywali na dole (6). Po ich zabiciu zeskocz na dół i biegnij tak długo, aż wyjdziesz na zewnątrz. Po ucieknięciu hordzie zadanie się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami