Days Gone - Tylko wykonuję swoją pracę (zlecenie)

Zadanie dla Kouriego, w którym ratujemy żołnierza z rąk anarchistów.

Misja poboczna wykonywania dla porucznika Kourimiego, w której należy rozprawić się z anarchistami w obozie na wschodzie (wątek fabularny o nazwie Łowca Obozów Łupieżców). Po przyjęciu zlecenia skieruj się na motocyklu w stronę znacznika. W trakcie drogi do zimowego terenu uważaj, ponieważ możesz zostać po drodze zaatakowany przez grupę bandytów.

z061

W pewnej chwili dotrzesz drogą do miejsca z wrakami aut. Zejdź z maszyny i zacznij rozglądać się za śladem na ziemi. Znajdziesz go (1) przy ciężarówce. Wróć na motocykl i zacznij jechać po tropie, który odkryłeś.

z062

Po chwili dotrzesz do małego zbiornika wodnego. Uważaj, bo w pobliżu może czaić się zmutowany niedźwiedź, którego możesz zabić lub zwabić w odleglejsze miejsce, żeby nie przeszkadzał. Drugi ślad znajdziesz na podwyższeniu przy opuszczonym posterunku (2).

z063

Z tego miejsca wyrusz w kierunku płytkiej rzeki. Przejdź przez nią i przyjrzyj się kolejnemu śladowi (3).

z064

Tym razem trop będzie prowadził do pobliskiej kopalni (4). Wejdź do środka i zacznij iść przed siebie eliminując kolejnych, napotkanych na swojej drodze rywali. W końcu dotrzesz do dwóch drabin, po których wejdź na górę i kontynuuj swoją podróż.

z065

Po rozprawieniu się z kilku kolejnymi przeciwnikami dotrzesz w końcu do uwięzionego żołnierza (5) - Mitcha Allena.

z066

Rozwiąż go i od razu zacznij uciekać z kopalni, ponieważ nieoczekiwanie bohatera zacznie gonić horda świrusów. Biegnij cały czas przed siebie, aż dotrzesz na podwyższenie, z którego pozbądź się szybko rywali na dole (6). Po ich zabiciu zeskocz na dół i biegnij tak długo, aż wyjdziesz na zewnątrz. Po ucieknięciu hordzie zadanie się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami