Days Gone - Nie chciałeś dołączyć (zlecenie)

Uwalaniamy Ethana Rossa z bandyckiej niewoli.

Jest to kolejna misja poboczna, którą zleca porucznik Kouri w obozie Diamond Lake. Udaj się na miejsce i porozmawiaj z oficerem. Nowym celem będzie pozbycie się łupieżców z regionu znajdującego się na wschodzie.

z054

Na drodze, przy wraku autobusu, znajdziesz fragment ciała (1). Przyjrzyj mu się, a potem zacznij podążać po śladach, jakie odkryjesz. Możesz w tym celu skorzystać z motocykla. Trop będzie wiódł właśnie do poszukiwanego obozu.

z055

Po zbliżeniu się do niego przystąp do walki z przeciwnikami. Po rozprawieniu się z pierwszą grupą skorzystaj z ładunku wybuchowego, aby wysadzić w powietrze barykadę (2) blokującą wejście do środka.

z056

Następnie rozpraw się ze wszystkimi rywalami w środku. Jeśli w pobliżu znajduje się łamacz, to możesz sprowokować go do ataku na obóz. Wtedy wystarczy poczekać, aż pozbędzie się bandytów, wrócić po chwili i zwabić go do wyjścia z obozu. Celem jest bowiem uwolnienie Ethana Rossa (3), który był więziony przez wrogów. Po jego uwolnieniu Deacon zamelduje o wszystkim porucznikowi, a zadanie się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami