Days Gone - Nie chciałeś dołączyć (zlecenie)

Uwalaniamy Ethana Rossa z bandyckiej niewoli.

Jest to kolejna misja poboczna, którą zleca porucznik Kouri w obozie Diamond Lake. Udaj się na miejsce i porozmawiaj z oficerem. Nowym celem będzie pozbycie się łupieżców z regionu znajdującego się na wschodzie.

z054

Na drodze, przy wraku autobusu, znajdziesz fragment ciała (1). Przyjrzyj mu się, a potem zacznij podążać po śladach, jakie odkryjesz. Możesz w tym celu skorzystać z motocykla. Trop będzie wiódł właśnie do poszukiwanego obozu.

z055

Po zbliżeniu się do niego przystąp do walki z przeciwnikami. Po rozprawieniu się z pierwszą grupą skorzystaj z ładunku wybuchowego, aby wysadzić w powietrze barykadę (2) blokującą wejście do środka.

z056

Następnie rozpraw się ze wszystkimi rywalami w środku. Jeśli w pobliżu znajduje się łamacz, to możesz sprowokować go do ataku na obóz. Wtedy wystarczy poczekać, aż pozbędzie się bandytów, wrócić po chwili i zwabić go do wyjścia z obozu. Celem jest bowiem uwolnienie Ethana Rossa (3), który był więziony przez wrogów. Po jego uwolnieniu Deacon zamelduje o wszystkim porucznikowi, a zadanie się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami