Days Gone - Nero: punkt przy Volcanic Legacy Scenic Byway (punkt medyczny)

Placówka leżąca w pobliżu tunelu w południowej części mapy.

Jest to następne, warte odwiedzenia miejsce, jeśli zależy nam na stały podnoszeniu statystyk oraz odnajdywaniu nagrań badaczy. Przez udaniem się do tego punktu warto zadbać o ekwipunek, ponieważ ośrodek jest dość mocno chroniony.

nero101

placówkę (1) badawczą znajdziesz w pobliżu tunelu leżącego na północny wschód od Wyspy Magów, gdzie trafisz wraz z postępami w fabule (ośrodek wojskowy dowodzony przez pułkownika Garreta).

nero102

Po dotarciu na miejsce warto z pewnej odległości skorzystać z lornetki, żeby namierzyć wrogów i przygotować się do szturmu. Uważaj zwłaszcza na ciężkozbrojnych nieprzyjaciół (2). Odgłosy walki powinny też ściągnąć pobliskie rojaki, które mogą wyręczyć bohatera w oczyszczaniu placówki.

nero103

Po zabezpieczeniu terenu warto pozbyć się megafonów, znajdujących się na głównych budynkach oraz budkach strażniczych. Następnie zlokalizuj kanister z benzyną (3) - jeden z nich znajdziesz przy skrzyniach obok namiotu, a drugi tuż obok głównej drogi przechodzącej przez obóz.

nero104

Dolej paliwa do generatora (4) stojącego przy siatce i uruchom go. W ten sposób przywrócisz zasilanie. W jednym budynku znajdziesz nagranie, a w drugim skrzynię z iniektorem.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami