Days Gone - Dzień jak co dzień (zlecenie)

Odnajdujemy i ratujemy Melindę Foster.

Następne zadanie dodatkowe, które możesz przyjąć u pułkownika Garreta w obozie wojskowym na wyspie magów. Wojskowy poprosi, abyś odnalazł zaginioną Melindę Foster. Aby rozpocząć dochodzenie udaj się w stronę punktu leżącego na południe od wyspy.

z070

Po dotarciu w wyznaczone miejsce przyjrzyj się motocyklowi (1). Następnie zacznij kierować się po śladach - możesz w tym celu skorzystać z motocykla.

z071

Po chwili dotrzesz do wrogiego obozu. Zanim przystąpisz do ataku warto skorzystać z lornetki, żeby oznaczyć (2) chociaż część przeciwników. Następnie zdecyduj czy rozpoczniesz ostrzał na przykład z karabinu snajperskiego czy też zdecydujesz się zakraść do obozu i wykończyć wszystkich od środka.

z072

W drugim przypadku udaj się na prawo od ścieżki prowadzącej do obozu. Podążaj wzdłuż siatki, aż dotrzesz do miejsca, gdzie znajdziesz dziurę (3), przez którą możesz dostać się do środka. Bez względu na podjęty wariant pierwszym celem jest oczyszczenie miejsca z przeciwników.

z073

Po uczynieniu tego zlokalizuj budynek z kamiennymi ścianami (4) i przy pomocy noża dostań się do środka. Znajdziesz tu poszukiwaną Melindę. Uwolnij ją, dzięki czemu zakończysz misję.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami