Days Gone - Durni jaskiniowcy (zlecenie)

Kolejne zadanie dodatkowe polegające na oczyszczeniu z przeciwników wrogiego obozu.

Zadanie dodatkowe, które jest zlecane przez porucznika Kouriego w ramach wątku fabularnego Łowca Obozów Łupieżców. Celem jest dotarcie do kryjówki bandytów, położonej na południowy zachód od Wyspy Magów i oczyszczenie całego miejsca z przeciwników.

z074

Po dotarciu do wyznaczonego punktu skorzystaj z lornetki, żeby oznaczyć (1) widocznych rywali. Następnie ukryj się w dogodnym miejscu i rozpocznij strzelaninę.

z075

W trakcie walki uważaj na wrogów z dodatkowym opancerzeniem (2), na których będziesz musiał przeznaczyć nieco więcej kul. Zawsze możesz się też wspomóc cięższym uzbrojeniem lub granatami albo koktajlami mołotowa.

z076

Cały czas bądź czujny, ponieważ odgłosy walki mogą zwabić pobliskiego zmutowanego niedźwiedzia (3). Gdyby się pojawił, to możesz szybko się oddalić, a zwierzę na pewno rozprawi się z niedobitkami. Po oczyszczeniu całego obozu zadanie się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami