Battlefield 5 dostępny w Origin Access Basic i EA Access

Na PC i Xbox One.

Nieoczekiwanie w ofertach usług Origin Access Basic oraz EA Access - skierowanych odpowiednio do posiadaczy PC i Xbox One - pojawiło się Battlefield 5, czyli wydana w ubiegłym roku strzelanka w czasach II wojny światowej.

Zainteresowani mogą zapoznać się nie tylko z kampanią fabularną, opowiadającą o losach szeregowych żołnierzy walczących na różnych frontach największego konfliktu zbrojnego ubiegłego wieku, ale także trybem wieloosobowym i wariantem battle royale.

Origin Access Basic i EA Access to bliźniacze usługi, które za 14,99 zł miesięcznie gwarantują dostęp do regularnie powiększanej biblioteki gier. Obecnie przez tydzień pierwszą subskrypcję można sprawdzić za darmo.

bf5access
Za Battlefield 5 odpowiada studio DICE

Warto zaznaczyć, że abonenci dostają również 10-procentową zniżkę na zakupy cyfrowe. Do tego mogą przetestować nowe produkcje kilka dni przed premierą - najczęściej w formie 10-godzinnych wersji próbnych.

To jednak nie wszystko, ponieważ jakiś czas temu na PC wprowadzono też droższą opcję o nazwie Premier. Subskrypcja w wysokości 59,90 zł pozwala zainteresowanym grać we wszystkie tytuły od Electronic Arts w dniu debiutu.

Zobacz: Battlefield 5 - poradnik i najlepsze porady

Natomiast niedawno poinformowano, że EA Access w lipcu trafi na PS4. Dokładna data startu na konsoli Sony oraz lista oferowanych gier nie są znane, ale abonament zadziała na podobnych zasadach, co na pozostałych platformach.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami