Days Gone - To utrzymało mnie przy życiu; Znałam tych ludzi; Spodziewaj się najgorszego

Wkradamy się z Sarą do placówki badawczej, w której kiedyś pracowała.

Zadanie rozpocznie się automatycznie po zakończeniu misji Nikt cię nie zastąpi, w której spotykałeś się z doktorem Jimenezem. Bohater z Sarą spotkają się z pułkownikiem Garretem i Kourim informując o nowym zadaniu, które ma pomóc w badaniach dziewczyny Deacona. Po odmeldowaniu się wyrusz z Sarą na północ w stronę Przełęczy Thielsena.

W trakcie jazdy dotrzecie do posterunku, gdzie w przeszłości bohater pomógł dwóm żołnierzom w walce z niedźwiedziem. Po scence z wartownikiem kontynuuj jazdę do zaznaczanego punktu, którym jest zakład Cloverdale. Po drodze będziesz musiał jeszcze przepchnąć auto, aby odblokować przejazd przez tunel.

Misje: Znałam tych ludzi, Spodziewaj się najgorszego

Po dotarciu w pobliże zakładu, w którym kiedyś pracowała Sara, rozpocznie się kolejne zadanie.

180

Po scence ze zmutowanymi ptakami zacznij od przyjrzenia się śladom (1) przy aucie. Następnie zacznij podążać za Sarą, szukając wejście do budynku.

W końcu dotrzecie w pobliże drabiny. Skorzystaj z broni palnej, aby strzelić w kłódkę (2) zabezpieczającą. Wejdź na górę i podejdź do drzwi. Po scence bohater wraz z Sarą dostaną się do środka rozpoczynając kolejne zadanie.

182

Od razu ukryj się za osłoną i zacznij ostrzeliwać rywali na dole. Po uporaniu się z nimi zejdź na dół i zacznij przedzierać się w lewo, eliminując kolejnych wrogów (3). Kiedy teren będzie czysty wejdź na górę po kolejnych schodach (4).

183

Po otworzeniu kolejnych drzwi trzeba będzie przejść przez łącznik. Rozpraw się z wartownikami, a następnie z trzema strzelcami (5), który zaczną się pojedynczo pojawiać na pobliskich podwyższeniach.

184

W kolejnym pomieszczeniu uzupełnij zapasy i podejdź do Sary stojącej przy drzwiach. Okaże się, że są zablokowane. Wyjdź na zewnątrz przez drzwi z lewej i wejdź na podwyższenie. Okaże się, że bohater nie da rady dostać się na dach. Wróć z Sarą do środka i podejdź z nią do komputera (6), w którym wgra do systemu odciski Deacona.

185

Wróć na zewnątrz przez drzwi z lewej, wejdź na podwyższeni, a potem podsadź Sarę na dach. Udaj się do głównych drzwi, poczekaj, aż dziewczyna odwróci uwagę wartowników, po czym otwórz je czytnikiem (7).

186

W kolejnej sali rozpraw się z wartownikami (8), a na koniec udaj się w stronę drzwi (9) po drugiej stronie. W tym momencie rozpocznie się ważna fabularnie scenka, po której zadanie się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami