Call of Duty: Modern Warfare - długość kampanii tradycyjna dla serii. Około 6 godzin?

Opowieść na jeden wieczór.

W Call of Duty: Modern Warfare do serii - po rocznej przerwie - powróci kampania fabularna. Twórcy produkcji wypowiedzieli się na temat długości przygotowywanej opowieści.

W rozmowie z serwisem Gamereactor reżyser narracji w studiu Infinity Ward - Taylor Kurosaki - nie chciał ujawnić, ile dokładnie zajmie graczom dotarcie do napisów końcowych. Stwierdził jedynie, że pod tym względem historia nie wyróżni się na tle poprzednich części cyklu.

- Nadal pracujemy nad trybem fabularnym i nawet najdrobniejsza poprawka może istotnie wpłynąć na czas gry. Nie wyjaśniamy więc, ile potrwa rozgrywka. Mogę jednak powiedzieć, że długość kampanii jest tradycyjna dla serii Call of Duty - tłumaczy.

codmw_terazniejszosc
Nowe Call of Duty skupi się na współczesnych działaniach wojennych

Opowieści w cyklu wydawanym przez Activision nie należą do najdłuższych. Z wypowiedzi dewelopera można więc wywnioskować, że zapoznanie się z całą historią w tegorocznej odsłonie powinno zająć graczom od 6 do 8 godzin.

Produkcja jest próbą zresetowania współczesnej odnogi marki. Tytuł zignoruje wydarzenia z oryginalnej trylogii Modern Warfare, ale powrócą znane z wcześniejszych części postacie, w tym kapitan Price. Z pierwszych relacji wynika, że jest przepełniony realistyczną przemocą.

Oczywiście nie zabraknie rozbudowanego wariantu wieloosobowego, a także opcji kooperacji (choć nie w formule Zombie). Strzelanka powstaje na bazie tworzonego od podstaw silnika, przygotowywanego między innymi w Polsce.

Call of Duty: Modern Warfare zadebiutuje 25 października na PC, PS4 i Xbox One.

Źródło: Gamereactor

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami