Twórcy Borderlands 3 upamiętnili chorego na nowotwór fana nazwą broni

Miłośnik serii zagrał też w demo.

Deweloperzy z Gearbox Software nazwali jedną z broni w strzelance Borderlands 3 na cześć chorego na nowotwór fana serii, zdiagnozowanego w 2018 roku.

Dwudziestosześcioletni Trevor Eastman opisał swoją sytuację na forum Reddit - tam też zwrócił się do twórców z prośbą, by umożliwili mu przetestowanie trzeciej części cyklu przed premierą.

„Zawsze byłem wielkim fanem Borderlands, ale po prostu nie wiem, czy dożyję premiery Borderlands 3. Jeśli znalazłby się sposób, bym mógł zagrać nieco wcześniej... Będę niezwykle wdzięczny” - napisał chłopak.

bronbl2

Przedstawiciele studia Gearbox nie tylko zaprosili Trevora do siedziby firmy, gdzie mógł zagrać w nadchodzącą strzelankę przez cztery godziny, ale sprawili mu też specjalny prezent. Zaprezentowali broń Compressing Trevanator.

Strzelba ta pozwala przełączać się między obrażeniami od mrozu i ognia. Eastman został też poproszony, by wymyślić krótki opis towarzyszący broni - ten brzmi „Trev cię dorwie!”.

„Jestem naprawdę szczęśliwy i zachwycony tym, jak wszyscy byli dla mnie mili. To ma naprawdę ogromne znaczenie. Chciałbym jakoś im to wynagrodzić - i wszystkim innym, którzy pomogli mi spełnić marzenie” - napisał Trevor po powrocie do domu.

Źródło: Polygon.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

PS5 - poradnik do konsoli

Wszystko o PlayStation 5: najważniejsze funkcje, rozwiązania problemów, porady i wskazówki.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami