Streamer o pseudonimie Jaegerrmeister twierdzi, że z powodu grania w World of Warcraft nie sprzątał swojej sypialni od ponad 14 lat. W efekcie w pokoju nagromadził wiele śmieci.

W poniedziałek, 3 czerwca, internauta rozpoczął na Twitchu transmisję, w trakcie której ujawnił widzom, że odkąd wprowadził się do nowego domu - na przełomie 2004 i 2005 roku - nie zajmował się czyszczeniem własnego pomieszczenia.

Podczas streamu użytkownik zaczął sprzątać sypialnię. W filmie zauważyć można, że pokój jest po brzegi wypełniony zróżnicowanymi śmieciami i odpadkami, w tym pudełkami po jedzeniu, kawałkami pizzy, a nawet spleśniałym serem.

Jaegermeister uważa, że w dbaniu o porządek przeszkodził mu World of Warcraft. Przyznaje, że najprawdopodobniej jest uzależniony od gry sieciowej Blizzarda - w słynnym MMO spędza wiele czasu, zaniedbując inne obowiązki.

Nie jest jednak jasne, na ile bałagan jest autentyczny. Internauci zarzucają kłamstwo, zwracając uwagę, że jak na niesprzątane przez czternaście lat, ściany pomieszczenia są zadziwiająco czyste - brakuje na przykład kurzu.

wow_streamer
Według internautów, porządek zaniedbał z powodu World of Warcraft

Zauważają, że gdyby sypialnia nie była czyszczona przez tak długi okres, byłaby w gorszym stanie. Wiarygodność streamera podważa też fakt, że ma zaledwie 20 lat - to oznacza, że musiałby zaprzestać wyrzucania śmieci w wieku 6 lat, co wydaje się raczej mało prawdopodobne.

Oczywiście niewykluczone, że Jaegermeister mówi prawdę. Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że postanowił wywołać kontrowersje, by zdobyć rozgłos i wypromować swój kanał na Twitchu.

Źródło: Dexerto

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.