Watch Dogs 3 pozwoli pokierować każdym mieszkańcem Londynu?

Anglia po Brexicie.

Watch Dogs 3 ma dać graczom możliwość pokierowania dowolną postacią - wynika z opisu gry, który został przez przypadek opublikowany w sklepie Amazon. Serwis Kotaku potwierdza te informacje.

„Wciel się we wszystkich. Każda indywidualna postać, jaką spotkasz w otwartym świecie, ma pełny zestaw animacji, głos oraz cechy charakteru powiązane z systemami rozgrywki” - obiecują twórcy.

W zależności od tego, w jakie postacie decydujemy się wcielać, w różnych fragmentach kampanii możemy też podobno dostrzec nieco inne wydarzenia. Główny bohater ma w trakcie przygody rekrutować mieszkańców do swojej organizacji, dając nam szansę na sterowanie innymi.

photo_1512734099960_65a682cbfe2b

Amazon zdradza również, że oficjalny tytuł trzeciej części serii to Watch Dogs Legion. Akcja ma być osadzona w Londynie, w niedalekiej przyszłości - zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami.

„To świat po Brexicie, w którym społeczeństwo, polityka i technologia zmieniły oblicze Londynu” - czytamy w opisie, który przypomina też, że ze względu na największą sieć miejskiego monitoringu, stolica Anglii to idealne miasto dla gry z cyklu od Ubisoftu.

W poniższym materiale zaprezentowano dodatkowe zakończenie Watch Dogs 2, które sugeruje, że zainspirowani działalnością hakerskiej grupy DedSec aktywiści rozpoczęli działalność w wielu miejscach na całym świecie - w tym także w Europie.

System rekrutowania i sterowania wszystkimi postaciami jest podobno na tyle ambitny, że twórcy musieli już raz opóźnić premierę Watch Dogs 3. Oficjalna zapowiedź gry nastąpi najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu, na konferencji Ubisoftu przed E3.

Źródło: Kotaku.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami