Ghost of Tsushima zadebiutuje w pierwszej połowie 2020 roku - przekonuje znany dziennikarz

Samurajska gra od Sony.

Od dłuższego czasu wieści o przygotowywanej przez Sucker Punch grze Ghost of Tshushima znacznie przycichły, ale znany dziennikarz i zarazem jedna z najlepiej poinformowanych osób w branży - Jason Schreier - twierdzi, że gra zadebiutuje w pierwszej połowie 2020 roku.

Członek redakcji serwisu Kotaku przekazał wiadomość, odpowiadając na wpis jednego z użytkowników Twittera.

„Więc możliwe, że dostaniemy (co najmniej) Cyberpunk [2077], Ghost of Tsushima, grę od George'a R.R. Martina i From Software, jedną lub dwie wysokobudżetowe produkcje Ubisoftu i pierwszą część remake'u Final Fantasy 7 w pierwszej połowie następnego roku?” - zastanawia się internauta.

„Z tego co słyszałem, wszystko się zgadza. 2020 rok będzie szalony” - odpowiedział Schreier.

Ghost of Tsushima zapowiedziano w październiku 2017 roku. Jako samuraj Jin spróbujemy stawić czoła Mongołom, którzy w 1274 roku dokonali inwazji na wyspę Cuszima. Produkcja zaoferuje otwarty świat, który gracze zwiedzą swobodnie.

Podczas E3 2018 mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy gameplay z produkcji. Z pokazu wynika, że walka jest istotną częścią przygody.

Ghost of Tsushima zmierza wyłącznie na PlayStation 4. Studio Sucker Punch to twórcy znanej serii inFamous.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami