Assassin's Creed Odyssey - walka z Cerberem w materiałach z nowego DLC o Atlantydzie

Dziś premiera dodatku Udręka Hadesa.

Serwis IGN opublikował materiał prezentujący fragmenty rozgrywki z debiutującego dzisiaj dodatku Udręka Hadesa - drugiej części rozszerzenia Los Atlantydy do Assassin's Creed Odyssey.

Uwaga - możliwe spoilery.

Nagranie przedstawia sekwencję, w której Kassandra lub Alexios muszą zmierzyć się z Cerberem, czyli trzygłowym psem strzegącym bram krainy zmarłych. W walce bestia atakuje nie tylko potężnymi łapami, ale i kulami ognia wypluwanymi z pysków.

W międzyczasie Ubisoft opublikował obszerne wideo podsumowujące prezentujące najważniejsze informacje o DLC. Działania bohaterów prowadzą do ucieczki dusz największych kryminalistów przebywających w Hadesie.

Gracze muszą więc odszukać i zgładzić uciekinierów. To jednak nie wszystko, ponieważ DLC oferuje misję, w ramach której należy zrekrutować czterech legendarnych herosów - Perseusza, Achillesa, Agamemnona i samego Heraklesa.

Ponadto wydawca udostępnił zwiastun przypominający o dzisiejszej premierze dodatku. Materiał wprowadza do fabuły - władający krainą zmarłych Hades przekonuje, że Kassandra lub Alexios muszą spłacić „największy dług w historii”.

Udręka Hadesa to drugi z trzech odcinków rozszerzenia Los Atlantydy. Data premiery następnego, a zarazem ostatniego epizodu, nie jest na razie znana, choć najprawdopodobniej ukaże się w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Assassin's Creed Odyssey osadzono w starożytnej Grecji. Po raz pierwszy w historii cyklu, gracze mają do wyboru dwie postacie, wybierane na początku rozgrywki - Alexiosa i Kassandrę. Zabawa kładzie zaś większy nacisk na nieliniowość.

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami