Poznajemy Total War: Three Kingdoms - Żółte Turbany

Trudne początki rebelii.

Frakcja Żółtych Turbanów to zawartość pierwszego dodatku do Total War: Three Kingdoms. Możemy rozegrać kampanię jako jeden z trzech przywódców tej słynnej rebelii, a jedno jest pewne - nie będzie łatwo.

Zdecydowana większość watażków na mapie Chin jest od początku wrogo nastawiona do powstańców, którzy zbuntowali się przeciw tyranii i korupcji na dworze dynastii Han. Wpływa to oczywiście na poziom trudności.

W naszym materiale pokazujemy, czym różnią się bohaterowie Żółtych Turbanów od swoich odpowiedników z innych frakcji, a także zwracamy uwagę na inne specyficzne dla tej grupy systemy związane z rozgrywką.

Total War: Three Kingdoms jest już dostępne na PC. Gra zbiera wysokie noty od recenzentów i cieszy się uznaniem społeczności - strategia została z pewnością przyjęta lepiej w okresie premiery niż poprzednia część serii, Thrones of Britannia.

Obecnie studio Creative Assembly pracuje nad kilkoma projektami związanymi z marką Total War. Jednym z nich jest najprawdopodobniej Warhammer 3.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami