Days Gone - To tylko następny formularz; Mogę cię o coś zapytać; Było ich strasznie dużo

Wyruszamy z Sarą na misję zdobycia wirówki do badań.

Misja rozpocznie się po ukończeniu zadania o nazwie Też próbowałem ją poderwać. Udaj się do Sary przebywającej w obozie na Wyspie Magów i porozmawiaj z nią. Uwaga - przed rozpoczęciem tej i kolejnych misji dobrze jest uzupełnić amunicję i zapasy u handlarzy.

Po rozmowie skieruj się do jej namiotu, gdzie dziewczyna przyszykuje się do akcji poza granicami obozowymi. Kiedy będziesz gotów udaj się z nią na motocykl. W ten sposób zakończysz to krótkie zadanie.

Misje: Mogę cię o coś zapytać oraz Było ich strasznie dużo

Po przygotowaniu się wraz z Sarą do misji opuść motocyklem obóz i zacznij kierować się w stronę Chemult Community College położonego na południowy wschód od wyspy.

168

Po dotarciu na miejsce rozpocznie się kolejne zadanie o nazwie Było ich strasznie dużo. Zacznij od podejścia do siatki (1) i pomóż Sarze wejść na górę. Poczekaj chwilę, aż dziewczyna zrzuci pudło (2), po którym do niej dołącz.

169

Podążaj za Sarą przez opuszczony kampus, zbierając po drodze przydatne rzeczy. W pewnej chwili dojdziecie do miejsca z traszkami. Po scence zacznijcie kierować się w lewo, gdzie przy pomocy noża otwórz podwójne drzwi. Po wejściu do środka przepchnij z dziewczyną drewniany regał (3), blokujący przejście.

170

Okaże się, że po drugiej stronie znajduje się duża grupa świrusów. Sara będzie osłaniać bohatera, podczas gdy ten będzie musiał prowadzić z nimi walkę (4). Jeśli nie chcesz zużywać amunicji, to dobrze jest skorzystać z jakiejś mocnej broni białej np. kantówki z kolcami - pamiętaj tylko o wykonywaniu uników w trakcie pojedynku.

171

Po walce Sara zejdzie na dół. Wyrusz za nią, a kiedy stanie przy ścianie podsadź ją. Jednocześnie przygotuj się na odparcie kolejnej grupy rywali (5). Możesz nieco przetrzebić ich szeregi z broni palnej, zanim dotrą do bohatera.

172

Po walce wejdź przez okno po pudle, które zrzuci Sara i przejdź z nią przez budynek. Kontynuujcie drogę przez kampus do kolejnego okna (6), do którego podsadź dziewczynę. Kiedy ta zacznie krzyczeć przestaw auto (7), wejdź do budynku i dobiegnij do niej.

173

Po scence kontynuujcie swoją podróż. W pewnej chwili dotrzecie do kolejnego budynku z traszkami. Udajcie się do pobliskiego auta (8) i przepchnijcie je, dzięki czemu będziecie w stanie dostać się na dach. Oczyśćcie go z małych świrusów i wejdźcie do środka przez dziurę w jego dalszej części.

174

Po dotarciu do budynku ruszcie przed siebie - przy okazji możesz nieco się rozejrzeć i po zbierać przydatne przedmioty. Kiedy Sara stanie przy białych drzwiach (9) przejdź przez nie. Traficie do pomieszczenia z dużą ilością ciał oraz poszukiwaną wirówką. Po tym, jak Sara ją podniesie, zadanie się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami