Days Gone - To tylko następny formularz; Mogę cię o coś zapytać; Było ich strasznie dużo

Wyruszamy z Sarą na misję zdobycia wirówki do badań.

Misja rozpocznie się po ukończeniu zadania o nazwie Też próbowałem ją poderwać. Udaj się do Sary przebywającej w obozie na Wyspie Magów i porozmawiaj z nią. Uwaga - przed rozpoczęciem tej i kolejnych misji dobrze jest uzupełnić amunicję i zapasy u handlarzy.

Po rozmowie skieruj się do jej namiotu, gdzie dziewczyna przyszykuje się do akcji poza granicami obozowymi. Kiedy będziesz gotów udaj się z nią na motocykl. W ten sposób zakończysz to krótkie zadanie.

Misje: Mogę cię o coś zapytać oraz Było ich strasznie dużo

Po przygotowaniu się wraz z Sarą do misji opuść motocyklem obóz i zacznij kierować się w stronę Chemult Community College położonego na południowy wschód od wyspy.

168

Po dotarciu na miejsce rozpocznie się kolejne zadanie o nazwie Było ich strasznie dużo. Zacznij od podejścia do siatki (1) i pomóż Sarze wejść na górę. Poczekaj chwilę, aż dziewczyna zrzuci pudło (2), po którym do niej dołącz.

169

Podążaj za Sarą przez opuszczony kampus, zbierając po drodze przydatne rzeczy. W pewnej chwili dojdziecie do miejsca z traszkami. Po scence zacznijcie kierować się w lewo, gdzie przy pomocy noża otwórz podwójne drzwi. Po wejściu do środka przepchnij z dziewczyną drewniany regał (3), blokujący przejście.

170

Okaże się, że po drugiej stronie znajduje się duża grupa świrusów. Sara będzie osłaniać bohatera, podczas gdy ten będzie musiał prowadzić z nimi walkę (4). Jeśli nie chcesz zużywać amunicji, to dobrze jest skorzystać z jakiejś mocnej broni białej np. kantówki z kolcami - pamiętaj tylko o wykonywaniu uników w trakcie pojedynku.

171

Po walce Sara zejdzie na dół. Wyrusz za nią, a kiedy stanie przy ścianie podsadź ją. Jednocześnie przygotuj się na odparcie kolejnej grupy rywali (5). Możesz nieco przetrzebić ich szeregi z broni palnej, zanim dotrą do bohatera.

172

Po walce wejdź przez okno po pudle, które zrzuci Sara i przejdź z nią przez budynek. Kontynuujcie drogę przez kampus do kolejnego okna (6), do którego podsadź dziewczynę. Kiedy ta zacznie krzyczeć przestaw auto (7), wejdź do budynku i dobiegnij do niej.

173

Po scence kontynuujcie swoją podróż. W pewnej chwili dotrzecie do kolejnego budynku z traszkami. Udajcie się do pobliskiego auta (8) i przepchnijcie je, dzięki czemu będziecie w stanie dostać się na dach. Oczyśćcie go z małych świrusów i wejdźcie do środka przez dziurę w jego dalszej części.

174

Po dotarciu do budynku ruszcie przed siebie - przy okazji możesz nieco się rozejrzeć i po zbierać przydatne przedmioty. Kiedy Sara stanie przy białych drzwiach (9) przejdź przez nie. Traficie do pomieszczenia z dużą ilością ciał oraz poszukiwaną wirówką. Po tym, jak Sara ją podniesie, zadanie się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami