Days Gone - Biorę, co moje (zlecenie)

Ruszamy śladami uciekinierki Crystal Atkins (wątek Łowca Nagród).

O tym zleceniu możesz dowiedzieć się przez radio po dotarciu na Wyspę Magów i wykonaniu dla tego obozu kilku misji fabularnych. Po jednej z nich pułkownik Garret poinformuje bohatera przez radio, że jedna z rekrutek uciekła.

Zadaniem Deacona będzie jej odnalezienie i przyprowadzenie żywej do obozu, gdzie zostanie przeprowadzony sąd, a po wyroku dziewczyna zawiśnie na szubienicy. Misja jest związana z wątkiem Łowcy Nagród, a poszukiwaną osobą jest dziewczyna o imieniu Crystal Atkins.

z050

Poszukiwania należy rozpocząć w ośnieżonych górach na północy regionu. Miejsce to zostanie oznaczone pomarańczowym okręgiem. Po dotarciu do wybranego punktu zacznij rozglądać się za porzuconym motocyklem (1). Kiedy go odnajdziesz wejdź z nim w interakcję i zacznij kierować się po śladach.

z051

Trop doprowadzi do miejsca na śniegu, a potem do kolejnego, gdzie dziewczyna się załatwiła. Należy udać się teraz w prawo od tego miejsca i zlokalizować wejście na podwyższenie (2).

z052

Po dostaniu się na podwyższenie możesz skorzystać z lornetki, żeby oznaczyć wrogów w małej wiosce. Następnie przygotuj się i rozpocznij walkę z nieprzyjaciółmi. Część z nich możesz zwabić do podejścia (3), gdzie stosunkowo łatwo będzie ich wyeliminować.

z053

Po wyczyszczeniu terenu skieruj się do zielonego domku (4) na końcu wioski. Wyłam nożem zamek i wejdź do pokoju, gdzie przetrzymywana jest dziewczyna. Po jej uwolnieniu Deacon postanowi puścić ją wolno, biorąc tylko jej biżuterię jako dowód „śmierci". Wróć z nimi do pułkownika i przekaż mu przedmioty, co zakończy zlecenie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami