Death Stranding zaoferuje asynchroniczne opcje sieciowe, otwarty świat i brak śmierci

Nowe informacje.

Na karcie katalogowej Death Stranding w brytyjskiej stronie internetowej PlayStation pojawiły się nowe informacje o projekcie przygotowywanym przez studio należące do Hideo Kojimy.

Produkcja zaoferuje „asynchroniczne opcje sieciowe”. Gracze otrzymają możliwość wysyłania zapasów i udostępniania własnych schronień innym użytkownikom. W planach jest też funkcja podążania śladami innych osób.

Poza tym zabraknie tradycyjnej śmierci. Ewentualny zgon nie zakończy rozgrywki, a po utracie życia, bohater trafi do specjalnego wymiaru, w którym stanie przed zadaniem odnalezienia wyjścia do własnej rzeczywistości.

death_stranding_detale
W Death Stranding pojawią się środki transportu

Do tej pory nie było jasne, czy świat w Death Stranding jest otwarty, ale Hideo Kojima sugeruje, że tak właśnie jest. Japończyk opublikował na Twitterze obrazek z widoczną w tle górą - deweloper wyjaśnił, że nie jest jedynie dekoracją i w trakcie rozgrywki dotrzemy do obiektu.

Informacje z brytyjskiej strony PlayStation wskazują jednak, że niektóre ze ścieżek do celu będą zablokowane - wówczas staniemy przed koniecznością znalezienia innej drogi. Istotną rolę odegra także noszony przez postać ładunek, utrudniający poruszanie i zachowanie równowagi.

Zobacz: Death Stranding - premiera i najważniejsze informacje

Głównym bohaterem Death Stranding jest Sam Porter Bridges (wizerunku i głosu postaci użycza Norman Reedus), starający się zespolić ze sobą oddzielonych ludzi. Premiera 8 listopada, wyłącznie na PS4.

Źródło: DualShockers

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami