Zdjęcia do serialu Wiedźmin od Netflixa zakończone

Premiera coraz bliżej.

Producentka realizowanego dla platformy Netflix serialu Wiedźmin ogłosiła, że zakończono kręcenie zdjęć do pierwszego sezonu adaptacji twórczości Andrzeja Sapkowskiego.

Lauren S. Hissrich, która pełni funkcję showrunnera, a więc osoby nadzorującej cały projekt, przekazała informację we wpisie opublikowanym za pośrednictwem swojego profilu w serwisie Instagram.

„Zakończyliśmy wreszcie zdjęcia do pierwszego sezonu! Jestem taka podekscytowana, dumna, a zarazem zmęczona” - napisała producentka serialu. Wiadomość opatrzyła zdjęciem na tle tapety z wilkiem.

wiedzmin_hissrich
Wpis Lauren S. Hissrich na Instagramie

Na zbliżający się koniec nagrań wskazywały niedawne wpisy aktorów i członków ekipy filmowej w mediach społecznościowych. W ubiegłym miesiącu odbyło się tak zwane wrap party, czyli impreza z okazji finału zdjęć.

Serial Wiedźmin kręcono w różnych lokalizacjach. Produkcja powstawała między innymi na Węgrzech, a także hiszpańskich Wyspach Kanaryjskich. Niektóre sceny tworzone były również na terenie polskich zamków.

Zobacz: Wiedźmin: serial Netflix - premiera, aktorzy, ciekawostki

Zakończenie nagrań nie oznacza, że projekt jest gotowy, ponieważ pozostaje jeszcze etap postprodukcji. Niewykluczone jednak, że wkrótce platforma Netflix zaprezentuje pierwszy zwiastun adaptacji.

Serial Wiedźmin zadebiutuje w czwartym kwartale 2019 roku - dokładna data premiery nie jest znana, ale nieoficjalne informacje sugerują, że ukaże się w grudniu. W Geralta wciela się Henry Cavill - aktor znany z roli Supermana w filmach na bazie komiksów DC.

Źródło: Instagram

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami