Death Stranding - walka z wielką bestią w japońskim zwiastunie

Potyczka z bossem?

Hideo Kojima opublikował japoński zwiastun Death Stranding. Okazuje się, że materiał przygotowany z myślą o graczach z Kraju Kwitnącej Wiśni różni się nieco od zachodniej wersji - jest dłuższy o 34 sekundy i przedstawia dodatkowe sceny.

Od fragmentu 6:05 filmu rozpoczynają się ujęcia rozgrywki nieobecne w oryginalnym trailerze. Główny bohater ucieka przed wielką, ciemną bestią z kilkoma mackami, by następnie stawić czoła kreaturze.

W krótkiej sekwencji kierowany przez gracza Sam sięga po broń, którą celuje w stwora. Nie jest to na razie jasne, ale niewykluczone, że nietypowy przeciwnik jest jednym z bossów, na jakiego natkniemy się podczas zabawy.

Co ciekawe, różnice między oboma zwiastunami produkcji nie ograniczają się jedynie do dodatkowych scen. Japoński trailer okraszono nieco zmodyfikowaną wersją utworu z zachodniego materiału.

Głównym bohaterem jest Sam Porter Bridges (wizerunku i głosu postaci użycza Norman Reedus), starający się zespolić ze sobą oddzielonych ludzi. Deweloperzy przekonują, że w toku rozgrywki nawiążemy relacje z innymi użytkownikami na świecie - w jaki sposób, nie wiadomo.

death_stranding_bestia
Bestia wygląda przerażająco

Zobacz: Death Stranding - premiera i najważniejsze informacje

Death Stranding zadebiutuje 8 listopada, wyłącznie na PlayStation 4. Motywem przewodnim gry jest połączenie.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami