Death Stranding - walka z wielką bestią w japońskim zwiastunie

Potyczka z bossem?

Hideo Kojima opublikował japoński zwiastun Death Stranding. Okazuje się, że materiał przygotowany z myślą o graczach z Kraju Kwitnącej Wiśni różni się nieco od zachodniej wersji - jest dłuższy o 34 sekundy i przedstawia dodatkowe sceny.

Od fragmentu 6:05 filmu rozpoczynają się ujęcia rozgrywki nieobecne w oryginalnym trailerze. Główny bohater ucieka przed wielką, ciemną bestią z kilkoma mackami, by następnie stawić czoła kreaturze.

W krótkiej sekwencji kierowany przez gracza Sam sięga po broń, którą celuje w stwora. Nie jest to na razie jasne, ale niewykluczone, że nietypowy przeciwnik jest jednym z bossów, na jakiego natkniemy się podczas zabawy.

Co ciekawe, różnice między oboma zwiastunami produkcji nie ograniczają się jedynie do dodatkowych scen. Japoński trailer okraszono nieco zmodyfikowaną wersją utworu z zachodniego materiału.

Głównym bohaterem jest Sam Porter Bridges (wizerunku i głosu postaci użycza Norman Reedus), starający się zespolić ze sobą oddzielonych ludzi. Deweloperzy przekonują, że w toku rozgrywki nawiążemy relacje z innymi użytkownikami na świecie - w jaki sposób, nie wiadomo.

death_stranding_bestia
Bestia wygląda przerażająco

Zobacz: Death Stranding - premiera i najważniejsze informacje

Death Stranding zadebiutuje 8 listopada, wyłącznie na PlayStation 4. Motywem przewodnim gry jest połączenie.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami