Death Stranding - edycja kolekcjonerska zawiera kapsułę z noworodkiem

Realnej wielkości.

Równocześnie z opublikowaniem wczorajszego zwiastuna Death Stranding, Sony podało szczegóły wszystkich edycji gry dostępnych w przedsprzedaży. W skład najbogatszej wersji wchodzi statuetka kapsuły z noworodkiem.

Łącznikowe Dzieci (oryg. Bridge Babies) to prawdopodobnie ważny element rozgrywki i fabuły gry Hideo Kojimy. Wciąż nie wiadomo, jaką dokładnie odgrywają rolę, ale wygląda na to, że pozwalają dostać się do alternatywnej wersji rzeczywistości - aby przejść na „drugą stronę”, należy przytwierdzić kapsułę z noworodkiem do kombinezonu.

Pojemnik z dzieckiem w Edycji Kolekcjonerskiej będzie „realnej wielkości”. Pakiet wyceniono na 199,99 dolarów, czyli ok. 770 zł. Poniższe zdjęcia pozwalają przyjrzeć się statuetce i ocenić rozmiar (dzięki, Kamaz!).

Najbogatsza edycja gry zawiera jeszcze dwa fizyczne prezenty: walizkę firmy Bridges i brelok do kluczy. Ponadto wszystkie bonusy z edycji Digital Deluxe i steelbook z edycji Special - opisanych poniżej.

1
Będzie co postawić na półce

Osoby składające zamówienia przedpremierowe otrzymają dynamiczny motyw graficzny dla PS4 i awatar dla profilu. Do tego złote przedmioty do wykorzystania podczas rozgrywki.

W skład Special Edition wejdą cyfrowa ścieżka dźwiękowa, film prezentujący kulisy powstawania gry, dodatkowa odmiana złotych okularów przeciwsłonecznych i wszystkie bonusy z przedsprzedaży:

2
Edycja Specjalna

Wersja Digital Deluxe zaoferuje dodatkowo dwa typy złotych szkieletów, które pozwolą postaci unosić cięższe przedmioty i lepiej zachowywać równowagę na niestabilnym terenie, a także napierśnik drugiego poziomu:

3
Edycja Digital Deluxe

Death Stranding zadebiutuje 8 listopada, wyłącznie na PlayStation 4. Motywem przewodnim gry jest połączenie.

Źródło: PlayStation Blog

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami