Sekcja gry Artifact na Twitchu wypełniona filmami dla dorosłych, memami i anime

Platforma walczy ze streamami.

Znacząca większość transmisji podpiętych pod kategorię gry Artifact na Twitchu to zbiór materiałów dla dorosłych, memów, seriali anime i innych treści niezwiązanych z produkcją Valve.

Artifact to gra karciana w uniwersum Dota 2, która zadebiutowała na PC pod koniec 2018 roku. Tytuł bardzo szybko utracił zainteresowanie graczy, a więc również streamerów.

Pomimo bardzo małej popularności, na Twitchu można znaleźć wiele transmisji i filmów umieszczonych w kategorii Artifact. Prezentacja gry to jednak niewielki odłamek materiałów.

art2
Próżno szukać tutaj Artifact. Źródło: Kotaku

Wśród treści można znaleźć chociażby wspomniane filmy pornograficzne, kompilacje memów, japońskie seriale animowane, nagrania z koncertów francuskiej piosenkarki Alizée, 10-godzinny materiał przedstawiający młodą fokę, programy kulinarne i streamy z innych gier.

Nie zabrakło nawet długiego fragmentu filmu John Wick 3, nagranego w niskiej jakości.

Twitch jest świadom problemu. Pracownicy nieustannie banują nieodpowiednie kanały, a ponadto na platformie tymczasowo zablokowano nowym użytkownikom możliwość prowadzenia transmisji.

Niektórzy próbują obejść reguły, do streamów niezwiązanych z Artifact dołączając gameplay z gry w rogu ekranu. Nie zabrakło nawet komunikatów typu „Prawdziwa rozgrywka. Nie ma tu nic do banowania”.

Źródło: Twitch, Kotaku

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami